Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Większość sierpnia będzie dla Wodników czasem realizacji dobrych pomysłów oraz obowiązków, które leżały poza ich obszarem pracy. Wszystko to na pewno zwróci się z nawiązką w momencie, gdy wyliczane będą podwyżki czy awanse. W końcu miesiąca można oczekiwać odmiany losu, która nie będzie dla Wodników za bardzo korzystna.

Pod koniec sierpnia na Wodniki czeka szczytowa forma fizyczna i psychiczna, dzięki czemu będą one w stanie wykonywać wiele obowiązków, na które dotychczas nie miały po prostu sił. Tuż przed tą formą wystąpi gorsze samopoczucie, jednak dzięki odpowiedniemu odpoczynkowi oraz trosce o zdrowie zostanie ono szybko pokonane.

Koniec miesiąca będzie dla Wodników czasem, kiedy poczują potrzebę pomagania innym ludziom; na szczęście, trafią na takie osoby, które faktycznie tej pomocy będą potrzebowały. W związkach Wodników będzie układało się dość dobrze, choć muszą one brać pod uwagę, że partner również ma prawo do prywatności oraz posiadania własnych spraw, w które nie wtajemnicza nikogo.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Czasami zdarza się tak, że obowiązki, które Wodniki realizują na co dzień, nie są wystarczające do awansu. Aby przekonać się, co musisz zrobić, żeby osiągnąć możliwość podwyżki czy wejścia na lepsze stadium swojej pracy, zadbaj przede wszystkim o odpowiednie relacje z szefem oraz współpracownikami.

Przesada nie jest dobra w żadną stronę – Wodniki, które dotychczas w ogóle nie dbały o swój organizm, nagle zaczynają dbać o niego aż za bardzo. To oczywiste, że takie starania prowadzą zazwyczaj do problemów, bo każdy, kto nie troszczył się o swoją formę, ma sobie coś do zarzucenia – podejdź więc do sprawy z rozsądkiem.

Jeśli Wodnik uprze się przy tym, ze chce zadbać właściwie o swojego partnera, to na pewno dopnie swojego – ale najpierw musi odpowiednio zechcieć się zaangażować. Zadbaj o to, aby właściwie przygotować się do weekendu, który będzie się dla Was jedyną szansą na odnowienie zdrowych stosunków w każdym związku.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz