Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Po Sylwestrze trudno będzie Ci wrócić do codzienności i wykonywać swoje obowiązki, ponieważ będziesz wiązał je z rutyną i nudą. Z tego też powodu dobrze będzie zmienić nastawienie, bowiem sam siebie ogromnie zniechęcasz do robienia tego, co konieczne. W środku stycznia czeka Cię okres intensywniejszej pracy, który powinieneś całkowicie wykorzystać.

Po Sylwestrze trudno będzie Ci wrócić do całkowitego zdrowia; po części może to być efekt dużej ilości jedzenia i alkoholu, a być może również niedostatecznie ciepłego ubrania. Zadbaj o siebie, aby móc wrócić do formy, bowiem w tym miesiącu czeka na Ciebie wiele wyzwań. Odpoczynek, który miałeś przez okres świąt, korzystnie wpłynie na Twoją psychikę.

Wodniki w związku powinny zastanowić się, co jest dla nich najważniejsze – praca, czy może ich związek? Bez tego będą męczyć zarówno siebie, jak i bliską sobie osobę, która w tej kwestii niczemu nie zawiniła. Nie prowokuj konfliktów z bliskimi, szczególnie w końcu miesiąca, bo może się okazać, iż nie dość, że nie wygrasz, to jeszcze zrazisz do siebie ważną osobę.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli dotychczas zdawało Ci się, że Twoje obowiązki obejmują wyłącznie realizację określonych zadań, to teraz musisz wziąć pod uwagę, ze stanowisko pracy nie zawsze oznacza sztywne normy pracy. Co więcej, pamiętaj o tym, że niektóre kwestie musisz wykonywać sam, nie patrząc na inne osoby w firmie, choć obiecują one swoją pomoc.

Jeśli masz obawy co do swojego stanu zdrowia – na przykład od dłuższego czasu masz objawy jakiejś choroby, której nie jesteś w stanie zidentyfikować – warto pójść do specjalisty i dowiedzieć się, co też takiego może Ci dolegać. Nie próbuj leczyć się samemu, zwłaszcza, że dotychczas nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów.

Zamiast przejmować się ciągle tym, co mówią Twoi bliscy, sam zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze – pamiętaj, że w pewnym momencie sam kierujesz Twoim życiem, co na pewno nie będzie odpowiadać zwłaszcza nadopiekuńczym rodzicom czy rodzeństwu. Nie wtajemniczaj swoich bliskich we wszystkich swoje sprawy, jeśli nie chcesz wciąż wysłuchiwać ich dobrych, nie zawsze trafionych, rad.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz