Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W lipcu Wodniki muszą pamiętać o tym, że nawet osoby, które im teoretycznie sprzyjają, mogą niechcący zaszkodzić – nie warto dzielić się swoimi planami zawodowymi, bo może to skończyć się niekorzystnie. Poza tym, w środku miesiąca Wodniki poczują się osłabione z powodu przemęczenia i forma ta będzie trwała aż do końca lipca.

Zdrowie nie będzie służyło Wodnikom najlepiej w lipcu, szczególnie w momentach, gdy będą one zmęczeni pracą. Chwilowy skok energii może być związany ze sprzyjającą pogodą w przypadku Wodników, które są homeopatami. Pod koniec miesiąca dobrze będzie zaplanować sobie urlop wypoczynkowy, który pozwoli na całkowitą regenerację sił.

To dobry czas dla Wodników, które dotychczas żyły samotnie – mogą poznać nowe, ciekawe osoby zarówno w swojej pracy, jak tez na urlopie wypoczynkowym. Warto, aby zastanowiły się, na co liczą na dłuższą metę, inaczej mogą się zawieść. Ułoży się również w stałych związkach czy małżeństwach, które dotychczas bardzo się kłóciły i niekoniecznie dążyły do zgody.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli chcesz zmienić stanowisko pracy, porozmawiaj ze swoich szefem – może nie od razu uda się wykonać zamianę, ale na pewno będzie Ci łatwiej dążyć do awansu wiedząc, czego się od Ciebie wymaga. Nie myśl o tym, żeby oszukiwać czy szukać dróg na skróty – nie da Ci to niczego poza niechęcią współpracowników.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że ten tydzień wpłynie na Ciebie dobrze, to postaraj się zadbać o siebie tak, aby nie mieć wątpliwości co do swojego stanu zdrowia. Nie przesadzaj z ilością używek, szczególnie kawy, bo nie działa ona na Ciebie dobrze na dłuższą metę, a daje pozorne jedynie poczucie trzeźwego myślenia.

Wodniki niejednokrotnie zbyt mało angażują się we wspólne spędzanie czasu z partnerem, co powoduje, że czuje się on zwyczajnie odrzucony i niekochany – da się to jednak pokonać bardzo łatwo, jeśli Wodniki zdecydują się jedynie na odrobinę zaangażowania we wspólny czas. Nie przesadzaj z wyznaczaniem granic osobom, którym na co dzień nie za bardzo ufasz.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz