Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Maj będzie zmienny dla czynnych zawodowo Wodników, dlatego powinny mieć się one na baczności, choć i tak więcej będzie sytuacji pozytywnych niż negatywnych. Pod koniec miesiąca Wodniki szukające pracy mogą znaleźć interesujące ich posady – warto pamiętać, że nie zawsze to, o czym marzymy, będzie dla nas najlepsze.

Dwa pierwsze tygodnie maja będą dla Wodników raczej sądnym czasem – nie będzie można powiedzieć, że są chore, a jednocześnie będą czuły się zbyt osłabione, aby zachować swoją zwyczajną aktywność. Pod koniec miesiąca, dzięki odpowiedniej ilości wypoczynku oraz suplementów diety uda im się powrócić do zdrowia i odzyskać siły witalne.

W pierwszym tygodniu maja będzie Wodnikom bardzo ciężko, szczególnie, jeśli przebywają w stałych, ale dość świeżych związkach – zaczną odkrywać nową prawdę o partnerze. W środku miesiąca nastąpi dobry czas dla samotnych Wodników, które chciałyby poznać w końcu kogoś sensownego, kto zadba o ich potrzeby i będzie wyrozumiały. Rozejrzyj się, czy nie ma kogoś, kto potrzebuje Twojego wsparcia.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Zbliżające się wakacje sprawią, że Wodniki będą bardzo mocno myśleć o urlopie, a niewiele czasu poświęcą pracy – pamiętaj, że takie zachowanie zawsze ma swoje konsekwencje, niekoniecznie pozytywne dla Ciebie. Staraj się nie przesadzać z ilością branych na siebie obowiązków, a te, które już masz na głowie, wykonuj rzetelnie.

Stres i nerwy sprawią, że Wodniki będą czuły się ogromnie przemęczone, a do tego frustrowane tym, co dzieje się dookoła – na pewno nie będzie to dobrze rokujące połączenie. Jeśli obawiasz się, ze przez nieodpowiednie przystosowanie do warunków pracy zniszczysz nie tylko ją, ale i swoje zdrowie, to postaraj się hamować swoje emocje.

Nie obawiaj się tego, co powie Twoja rodzina na temat Twoich planów i Twojego zaangażowania emocjonalnego – nawet, jeśli będzie to coś negatywnego, to pamiętaj, że nie zawsze wszystkim musi się podobać to, co robisz. Jeśli jesteś dorosły, zachowaj większość spraw dla siebie, żeby nie musieć tłumaczyć się przed nikim, kto jest w Twoim towarzystwie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz