Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Październik nie będzie korzystny dla Wodników, które chciałyby w pracy czy w szkole wykazać się pomysłowością czy braniem sobie na głowę dodatkowych obowiązków. Warto ten czas po prostu przeczekać, wykonując swój zakres prac i nie wchodząc w kompetencje innym osobom, bowiem może to skończyć się konfliktem.

W październiku Wodniki nie będą czuły się dość dobrze fizycznie, choć psychicznie ich samopoczucie będzie praktycznie bez zarzutu. Na początku miesiąca może wydarzyć się coś, co sprawi, że reszta października upłynie na doleczaniu się oraz zabiegach rehabilitacyjnych, stąd warto zadbać o swoje ciało i nie dopuścić do pojawienia się starych urazów.

Początek i koniec października to odpowiednie chwile na podejmowanie i realizowanie poważnych decyzji emocjonalnych – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Nie czekaj, aż sytuacja sama się rozwiąże, bowiem może to nie nastąpić wcale; zaangażuj się za to w aktywne działanie na rzecz samego siebie, co z pewnością Ci się na dłuższą metę opłaci.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Czasami Wodnikom zdaje się, że cały świat tylko czeka na ich decyzje i nie może się bez nich obyć, tymczasem jednak prawda jest nieco inna – zwłaszcza w przypadku tych osób, które ostatnimi czasy nie podchodziły do swojej pracy zbyt uczciwie. Zanim zaczniesz ferować wyroki, musisz najpierw pomyśleć o tym, czy sam jesteś sprawiedliwy.

Zdrowie Wodników niejednokrotnie negatywnie daje się im we znaki, co powoduje, że coraz bardziej obawiają się one poważnej choroby całego organizmu. Zamiast jednak wymyślać sobie kolejne schorzenia, dobrze jest zacząć aktywniejsze i zdrowsze życie – będzie to sprawiać, że poczujesz się znacznie lepiej niż dotychczas i odejdzie od Ciebie wiele oznak chorób.

Zaangażowanie emocjonalne w związki z przyjaciółmi nie zawsze wychodzi Wodnikom na dobre – zwłaszcza, gdy zaczynają pojawiać się konflikty, które potem kończą się niezbyt pozytywnie głównie dla Wodników. Pamiętaj, aby obiektywnie podchodzić do spraw, które są dla innych bardzo ważne i które są decydujące dla wielu spraw.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz