Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Kwiecień będzie dość dobry pod względem zawodowym dla Wodników, które wiedzą, czego chcą. Warto, aby skupiły się one głównie na realizowaniu tych celów, które pomogą im w zdobywaniu doświadczenia oraz umiejętności. Środek miesiąca będzie dość ciężki dla osób, które dotychczas nie radziły sobie z wykonywaniem obowiązków.

W kwietniu uważaj na przeziębienia, które tylko czekają, aby Cię dopaść – mogą się one zdarzyć zarówno na początku miesiąca, jak i na końcu, dlatego w każdy chłodniejszy dzień zadbaj o odpowiednio ciepłe ubrania. W środku miesiąca odczujesz znaczący przypływ sił, który dobrze będzie wykorzystać na udanie się do specjalisty i zrobienie okresowych badań.

Wodniki, które nie czuły się szczęśliwe w swoich małżeństwach, w połowie kwietnia będą miały czas odpowiedni do działania – mogą zarówno udać się do fachowca razem z partnerem, jak też samodzielnie zadecydować, co będzie dla nich najlepsze. Warto, aby pod koniec miesiąca zatroszczyły się o ułożenie lepszych stosunków z rodziną.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu, zwłaszcza na jego początku, rozejrzyj się za ciekawymi projektami, które mógłbyś bez problemu wykonać i które przyniosłyby Ci nieco szacunku współpracowników i zwierzchników. Jeśli myślisz od jakiegoś czasu nad zmianą stanowiska pracy, poczekaj z decyzją na bardziej sprzyjający okres.

Nie obawiaj się korzystać ze swojej energii, którą masz w zanadrzu, pamiętaj tylko, aby robić to rozsądnie i z głową. Nieraz zdarzają się sytuację, gdy czujesz się pełen sił, podczas gdy potem okazuje się, że to nie jest do końca prawda. Zawsze staraj się odpowiednio rozkładać siły na zamiary, zwłaszcza w połowie tego tygodnia.

Decydowanie o innych pozostaw dokładnie im – nie warto wszystkim planować wypoczynku weekendowego, zwłaszcza, że wiele osób może mieć na ten czas inne plany. Jeśli koniecznie chcesz robić coś z przyjaciółmi, to zaproponuj im jakąś formę spełniania wolnego czasu i posłuchaj, co mają do powiedzenia – może ich pomysł okaże się po prostu lepszy?

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz