Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek listopada będzie dla Wodników czasem zadumy tak dużej, że zapomną praktycznie o swoich obowiązkach – na szczęście jednak los im sprzyja, dzięki czemu w środku miesiąca będą w stanie odrobić wszystkie powstałe zaległości. Warto, aby to zrobiły, bo już za kilka chwil znów opadną z sił i nie będą mogły wyrobić swojej dotychczasowej normy.

W listopadzie zdrowie będzie służyć Wodnikom praktycznie bez żadnych zarzutów, tym bardziej, że postanowią one kontynuować dotychczasową aktywność fizyczną. W środku miesiąca możliwe są schorzenia spowodowane przez drobne wypadki, dlatego uważaj na drodze czy na schodach – poślizgnięcie się lub chwila nieuwagi może mieć nieprzyjemne skutki.

Jeśli dotychczas nie układało Ci się w związku, to zastanów się, jaki był powód tego stanu rzeczy – być może czas zacząć upatrywać przyczyn konfliktów w swoim postępowaniu, które wcale nie jest wzorowe. Samotne Wodniki mają szansę poznać kogoś ciekawego pod koniec listopada, kiedy zupełnie nie będą się tego spodziewać.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ten tydzień będzie dla Wodników szczególnie nieciekawy, bo nie uda im się zrealizować nawet części zadań, które powinny zrobić w znacznie krótszym czasie. Będzie to powodowało niezadowolenie dużej części osób w firmie, bo nie każdy lubi mieć opóźnienia i zwłoki w zleceniach. Postaraj się nie przedkładać odpoczynku nad pracę.

Zafunduj sobie w weekend nieco relaksu, zwłaszcza od pracy fizycznej, która ostatnimi czasy coraz częściej Cię dopada. Jednocześnie, pamiętaj o tym, że przesadzanie z aktywnością fizyczną może sprawić, że będziesz czuć się zwyczajne przemęczony oraz przetrenowany, zwłaszcza, gdy zaczniesz aktywnie żyć bez żadnych przygotowań.

Nie próbuj przesadzać z nakazywaniem swoim bliskim, co mają robić w danej chwili – sam nie lubisz, gdy ktoś rozkazuje Ci i planuje czas, dlatego tez zastosuj tę zasadę i do reszty bliskich. Jeśli obawiasz się tego, co powie Twój partner, gdy przyznasz mu się do nieuczciwego zachowania w związku, postaraj się przeprowadzić tę rozmowę szczerze i otwarcie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz