Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Jedynie w końcu września los może nie sprzyjać Wodnikom, co jednak będzie wynikało bardziej z ich przepracowania oraz zajęcia innymi sprawami poza pracą, niż samego pecha czy działania osób trzecich. Przez pierwsze dwa tygodnie czeka je realizowanie swoich zwyczajnych obowiązków, przeplatane uczestnictwem w ciekawszych wydarzeniach.

Wrzesień będzie dobrym czasem dla Wodników, które chciałyby wrócić do uprawiania konkretnej aktywności fizycznej. Będą one w stanie praktycznie unosić góry, jednak muszą uważać, aby ich siły nie zostały zbyt szybko wyczerpane – pod koniec miesiąca bowiem będzie to oznaczać znaczne przemęczenie, które trzeba będzie potem odleżeć w łóżku.

Na początku miesiąca Wodniki ułożą wszystkie swoje sprawy emocjonalne tak, jak sobie to wymarzyły – będzie to dla nich szczególnie ważne, bo okaże się, że partner nie był do końca taki, jak o nim wszyscy myśleli. Warto, aby skupiły się również na swojej rodzinie, która przebywa w lekkiej izolacji od życia codziennego przez sprawy zawodowe Wodników.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Wodniki zbyt często bywają niezdecydowane, aby osiągnąć coś naprawdę korzystnego – wynika to poniekąd z ich natury, a poniekąd również z niechęci do podejmowania konkretniejszych decyzji. Jeśli więc zależy Ci na awansie czy podwyżce, ustal sobie konkretną drogę do celu i podążaj nią, aby mieć pewność, że okoliczności zmienią się na Twoją korzyść.

Wodniki nie dbają za bardzo o swoje zdrowie, co odbije się negatywnie na ich formie w tym tygodniu. Nieodpowiednie przyjmowanie witamin oraz niezdrowa dieta spowodują, ze większość osób spod tego znaku będzie cierpiało na dolegliwości żołądkowe i powiązane z nimi bóle. Zadbaj o odpowiednią profilaktykę zdrowotną w szerszym zakresie.

Jeśli jesteś samotny, warto, abyś rozejrzał się dookoła, ponieważ możesz znaleźć osobę, która będzie stuprocentowo odpowiadała Twoim oczekiwaniom, a nie jest oddalona od Ciebie pod względem charakteru i zainteresowań. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób najlepiej porozmawiać ze swoją rodziną na męczące Cię od pewnego czasu kwestie – wybierz prostotę, a wszystko się powiedzie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz