Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Choć dwa pierwsze tygodnie marca nie będą dla Wodników korzystne, powinny one pomyśleć o tym, co chcą robić w przyszłości i czy warto nadal kontynuować tę drogę rozwoju. Czas na podjęcie decyzji nastąpi pod koniec miesiąca, trzeba jednak pamiętać, że takie decyzje zazwyczaj są wiążące, dlatego należy je odpowiednio przemyśleć.

Marzec przywitasz z bardzo dobrym zdrowiem, jednak zaraz potem wszystko będzie się miało ku gorszemu – głównie dlatego, że wykończy Cię sytuacja w szkole czy w pracy. Zadbaj o odpowiedni relaks i nabierz nieco dystansu do swoich problemów, a zobaczysz, że tak naprawdę nie są one wyjątkowe, niespotykane czy bardzo niepokojące.

Sytuacja w rodzinie nie będzie najlepsza, głównie przez starcie dwóch różnych charakterów – Wodnik będzie musiał stanąć po czyjejś stronie i jakiej decyzji by nie podjął, nie będzie ona dobra. Na początku miesiąca wydarzy się coś, co sprawi, że Wodnik zapragnie pomagać słabszym od siebie. Koniec miesiąca to czas raczej konfliktowy, szczególnie w małżeństwach.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Postaraj się odpocząć w trakcie tych wolnych dni, aby do pracy wrócić z pełnym zapałem. Na pewno jednak zdarzy się tak, że Wodniki będą rozleniwione po paru dniach wolnego i z trudem przyjdzie im wykonywanie pewnych zadań, które przedtem robiły bez żadnego problemu. Nie próbuj zgrywać osoby, którą nie jesteś.

W trakcie świąt staraj się nie przesadzać z ilością zjadanych posiłków, zwłaszcza, jeżeli Twój układ pokarmowy dotychczas nie radził sobie z takimi wyzwaniami za dobrze. Nie przesadzaj również z ilością używek, które Twoim zdaniem pomagają Ci w pracy – zamiast tego wyśpij się porządnie i staraj się wypocząć w wolnym czasie.

Nieraz dochodzi do sytuacji, w których Wodniki odczuwają przesyt spowodowany ciągłą obecnością ich bliskich w otoczeniu – wówczas warto jednak powstrzymać się od krytycznych uwag i być miłym, bowiem może zdarzyć się, że ktoś z tego towarzystwa okaże się dla Ciebie pomocny. Nie przesadzaj z angażowaniem się w konflikty, które od początku Cię nie dotyczą.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz