Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Większość sierpnia będzie dla Wodników czasem realizacji dobrych pomysłów oraz obowiązków, które leżały poza ich obszarem pracy. Wszystko to na pewno zwróci się z nawiązką w momencie, gdy wyliczane będą podwyżki czy awanse. W końcu miesiąca można oczekiwać odmiany losu, która nie będzie dla Wodników za bardzo korzystna.

Pod koniec sierpnia na Wodniki czeka szczytowa forma fizyczna i psychiczna, dzięki czemu będą one w stanie wykonywać wiele obowiązków, na które dotychczas nie miały po prostu sił. Tuż przed tą formą wystąpi gorsze samopoczucie, jednak dzięki odpowiedniemu odpoczynkowi oraz trosce o zdrowie zostanie ono szybko pokonane.

Koniec miesiąca będzie dla Wodników czasem, kiedy poczują potrzebę pomagania innym ludziom; na szczęście, trafią na takie osoby, które faktycznie tej pomocy będą potrzebowały. W związkach Wodników będzie układało się dość dobrze, choć muszą one brać pod uwagę, że partner również ma prawo do prywatności oraz posiadania własnych spraw, w które nie wtajemnicza nikogo.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodni Wodniki powinny skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków bez żadnego słowa sprzeciwu – inaczej okazać się może, że czeka je trudniejszy czas, w trakcie którego szef będzie wyżywał się na nich za to, że nieodpowiednio podchodzą do swojej pracy. Zatroszcz się o właściwe stosunki z osobami nowo przyjętymi do pracy.

W tym tygodniu warto, aby Wodniki zwróciły uwagę na swoje zdrowie w sposób nieco inny, niż dotychczas – okazuje się bowiem, że wiele osób zaniedbuje kwestię swojego zdrowia i regularnych badań profilaktycznych, co prowadzi do rozwoju poważnych chorób. Zrób badania tym bardziej, jeśli cokolwiek Ci dolega.

Jeżeli obawiasz się tego, co będzie działo się w Twoim związku, gdy przyznasz się do małego skoku w bok, zastanów się, czy w ogóle warto się przyznawać – zwłaszcza, jeśli wiesz, że Twój partner podejdzie do tego bardzo emocjonalnie. Nie próbuj przekonywać do swoich racji osoby, która nie jest Ci od samego początku sprzyjająca – pamiętaj o tym zwłaszcza teraz.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz