Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Przed świętami Wodniki wezmą się za siebie, efektem czego będzie to, że wykonają wszystkie obowiązki, które miały wziąć do domu na okres po świętach. Będzie to korzystna sytuacja, bowiem w innym razie ich obowiązki będą musiały przejąć inne osoby, ponieważ Koziorożce nie byłyby chętne do zrealizowania ich tak, jakby należało.

Grudzień przejdziesz praktycznie bez żadnych problemów; choć będzie dawać Ci się we znaki zmęczenie, to jednak pokonasz je szybko odrobiną wypoczynku oraz relaksu. Warto, abyś pamiętał o odpowiednim odżywianiu się i wrażliwym żołądku, szczególnie przez okres świąt, bowiem to właśnie wtedy mogą pojawić się problemy z trawieniem.

Święta spędzisz w rodzinnej atmosferze spokoju i miłości, w czasie której obudzi się w Tobie chęć pomagania całemu światu; nie bierz na siebie za dużo zobowiązań, bo potem sam będziesz gryzł się, gdy czegoś nie wykonasz. Zainteresuj się bliską Ci osobą, która ostatnio odsunęła się od Ciebie przez Wasze konflikty – może to być ostatni czas na opamiętanie.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Tuż przed świętami Wodniki zostaną zalane obowiązkami, jednak tym razem, dzięki pomocy i świątecznemu nastrojowi uda im się wykonać większość rzeczy, które miały w planach. Postaraj się zatroszczyć o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, zwłaszcza, jeśli w tym roku to do Ciebie zjeżdżają się goście.

Przed świętami będziesz odczuwać wręcz przesyt związany z aktywnością fizyczną, stąd dobrze będzie zadbać o odpowiednie rozładowanie napięcia i zapewnienie sobie chociaż odrobiny odpoczynku, zwłaszcza w trakcie weekendu. Jeżeli nie możesz sobie na to pozwolić, to postaraj się chociaż nie przeciążyć.

Pamiętaj, aby przed świętami poświęcić nieco czasu swoim przyjaciołom, którzy ostatnimi czasy czują się zwyczajnie odrzuceni, bo nie znajdujesz dla nich ani jednej wolnej chwili. Nie przesadzaj z angażowaniem się w ich spory i kłótnie, bo z jednego drobiazgu może zrobić się prawdziwa wojna, której na pewno nie chcesz mieć przed świętami, zwłaszcza z bliskimi Ci osobami.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz