Wodnik

Wodnik - zodiakWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 20 stycznia do 18 lutego. Jego władcą planetarnym jest Uran.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika łatwo osiągają porozumienie z innymi, są opiekuńcze, cechuje je altruizm i duża samodzielność. Znakomicie sprawdzają się w pracach grupowych.

Urodzonych w znaku Wodnika cechuje spokój, szczerość, otwartość na towarzystwo oraz dobroduszność. Są to osoby niezwykle uprzejme i cierpliwe. Są wyjątkowo spokojne i rzadko się denerwują.

Do jego wad należy skrytość, brak pewności siebie i skupianie uwagi tylko na sobie. Wodnik jest z natury stały w uczuciach. Jest obdarzony gorącym temperamentem. Idealnie pasuje do roli partnera, który zapewni bezpieczeństwo i stabilizację.

Wodnik to człowiek wrażliwy, dla którego najważniejsza jest rodzina. Osoby tego znaku nie lubią gdy ktoś ogranicza ich niezależność. Mają liczne talenty, przeważnie w dziedzinach artystycznych i naukowych.

W tym roku Wodnikowi sprzyjają planety, dlatego powinien czerpać z życia dosłownie garściami. Jeśli tylko osoba spod tego znaku ma określone swoje plany, nie tylko zawodowe, ale również w sferze prywatnej, to powinna dążyć do ich realizacji, bowiem tym razem nic tego nie zakłóci. Dla Wodników – turystów świat otwiera swoje podwoje.

W sferze zawodowej wszystko będzie zależne od podejmowanych przez Wodniki decyzji. Bardzo ważne będzie w tym roku dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego, więc jeśli masz w planach naukę nowych rzeczy czy rozpoczęcie kolejnego kierunku studiów, to warto, abyś wytrwał w swoich planach, nawet jeśli pojawią się trudności, które będą Cię do tego zniechęcać. Bardzo ważne dla Wodników będzie uczenie się nowych języków, a także przypominanie sobie i udoskonalanie tych już znanych, bowiem w pracy może pojawić się lepsza posada związana z kontaktami z obcokrajowcami. Jeśli Wodnik dopiero poszukuje pracy, to pracodawcy będą wracać uwagę przede wszystkim na jego umiejętności oraz cechy charakteru – tutaj planety będą tworzyć korzystny układ, który obdaruje Wodniki charyzmą i siłą charakteru. Warto wyrazić również ostrzeżenie dla tych osób, które zbyt łatwo dają się ponosić emocjom – w 2012 roku wszystkie osiągnięcia będą zawdzięczane spokojowi, a nie wybuchom złości czy nerwowymi reakcjami na rozmaite sytuacje.

Rok 2012 odmieni Wodniki tak, że nawet rodzina nie będzie mogła ich poznać – pierwszą odmianą będzie to, że osoby przebywające w stałych związkach zdecydują się na poważniejszy krok. Jest to o tyle dziwne, że osoby spod tego znaku zwykle nie lubią ograniczać siebie i swoich możliwości, tym razem jednak miłość zwycięży. Warto również omijać sytuacje, w których Wodnik będzie wystawiony na możliwość romansowania, bowiem to wówczas może zdarzyć się coś, co pogrzebie cały, długi związek. Samotne Wodniki czeka wiele flirtów.

Wodniki nie będą mogły narzekać na swoje zdrowie w tym roku, choć pojawią się symptomy, które będą wskazywać na kilka chorób jednocześnie; nie warto ufać w tej kwestii jednemu lekarzowi, lepiej posłuchać swojej intuicji i zasięgnąć kilku różnych opinii. To dobry rok na rozpoczęcie aktywności fizycznej oraz zdrowszego trybu życia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Październik nie będzie korzystny dla Wodników, które chciałyby w pracy czy w szkole wykazać się pomysłowością czy braniem sobie na głowę dodatkowych obowiązków. Warto ten czas po prostu przeczekać, wykonując swój zakres prac i nie wchodząc w kompetencje innym osobom, bowiem może to skończyć się konfliktem.

W październiku Wodniki nie będą czuły się dość dobrze fizycznie, choć psychicznie ich samopoczucie będzie praktycznie bez zarzutu. Na początku miesiąca może wydarzyć się coś, co sprawi, że reszta października upłynie na doleczaniu się oraz zabiegach rehabilitacyjnych, stąd warto zadbać o swoje ciało i nie dopuścić do pojawienia się starych urazów.

Początek i koniec października to odpowiednie chwile na podejmowanie i realizowanie poważnych decyzji emocjonalnych – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Nie czekaj, aż sytuacja sama się rozwiąże, bowiem może to nie nastąpić wcale; zaangażuj się za to w aktywne działanie na rzecz samego siebie, co z pewnością Ci się na dłuższą metę opłaci.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Właśnie teraz nadchodzą czasy, w których Wodniki mogą być niedoceniane przez swoich pracodawców – jest to powodowane głównie faktem, że niektóre Wodniki już wcześniej zaniedbały swoje obowiązki, dlatego też teraz nikt nie ma do nich zaufania. Postaraj się w środku tygodnia nie ulegać impulsom.

Jeśli obawiasz się tego, co dzieje się z Twoim zdrowiem – zwłaszcza w kwestiach narządów, które dotychczas działały sprawnie, teraz zaś okazuje się, że są z nimi problemy – dobrze będzie zatroszczyć się o wizytę u specjalisty i odpowiednie badania. Nie należy jednak się ich bać, bo jest to tylko kwestia kontrolna, która pozwoli przypisać odpowiednie leki.

Zadbaj o to, aby właściwie rozmawiać ze swoimi pociechami – zwłaszcza, gdy zaczynają one właśnie teraz etap dorastania i bardziej niż kogoś sprawującego nad nimi kontrolę potrzebują przyjaciela do zwierzeń. Pamiętaj, aby nie przesadzać w pretensjach do całego świata o sprawy, które właściwie nie są dla Ciebie zbyt istotne i których czepiasz się tylko po to, aby mieć zajęcie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Wodnik (20.01 – 18.02)

wodnik

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz