Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku września wydarzy się coś, na co Strzelec bardzo długo oczekiwał – może to być na przykład podwyżka, awans czy też po prostu zmiana miejsca pracy na ciekawsze i bardziej korzystne finansowo. Warto wykorzystać ten moment, bo na kolejne dwa tygodnie września przewidywana jest nieco gorsza forma osób spod tego znaku.

We wrześniu będziesz czuć się po prostu wykończony wszystkim, co Cię otacza – narastającymi obowiązkami, zmianami w Twoim życiu oraz wieloma innymi rzeczami, które niekorzystnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Zadbaj o to, aby w środku miesiąca zregenerować swoje siły, bowiem inaczej możesz mieć poważne kłopoty ze zdrowiem.

Na jaw wyjdzie sprawa dotycząca Twojego partnera, która wprawi Cię w osłupienie i spowoduje znaczne ochłodzenie uczuć w związku. Strzelce powinny zastanowić się, czego tak naprawdę oczekują od drugiej osoby oraz czy sprawy nie związane z wiernością w związku powinny mieć aż tak duże znaczenie. Zalecane jest spokojne podejście do sprawy i dużo rozmów.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Często bywa tak, że Strzelce nie do końca wiedza, na co liczyć względem swoich współpracowników – niekiedy mogą oczekiwań pełnego wsparcia, podczas gdy w sytuacjach istotniejszych nikt nie rusza im z pomocą. Jeśli Twoje plany opierają się na oczekiwaniu, że ktoś Ci pomoże, to najwyższy czas je odpowiednio zweryfikować.

Czasami zdarzają się sytuacje, w których Strzelec zapomina o tym, ze jest chory, co wynika z jego entuzjazmu i radości życia – takie zachowanie w tym tygodniu nie przyniesie wiele dobrego, zwłaszcza, że większość Strzelców czuje się zwyczajnie przemęczone i nie wie, na ile jeszcze wysiłku stać ich organizm.

Jeżeli zastanawiałeś się, co właściwie jest odpowiednie dla Twojego związku, to czas zapytać o to partnera, bowiem być może on ma na tę sprawę całkowicie inne spojrzenie, niż Ty. Nie obawiaj się jednak porozmawiać z nim szczerze o wszystkim, co Ciebie dotyczy, bowiem będzie to bardzo owocna i przynosząca wiele dobrego rozmowa.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz