Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Po Sylwestrze Twoja forma nie będzie zadowalająca, ale już po kilku dniach pokażesz, na co naprawdę Cię stać. Strzelce w tym czasie nie będą musiały nawet bardzo się starać, aby pokazać, jak dobrze wykonywać wszystkie powierzone im obowiązki. Będą stanowiły wzór do naśladowania zarówno jeśli chodzi o dążenie do wiedzy, jak i pracę.

Sylwester nie wpłynie korzystnie na młodsze Strzelce, które najwyraźniej zapomną o odpowiednim ubraniu się w czasie oglądania pokazów sztucznych ogni. Pod koniec miesiąca powinieneś zadbać o to, aby czuć się psychicznie wypoczętym, bowiem da Ci to pewność, że będziesz w stanie pokonać wszystkie przeciwności, a jednocześnie będzie przeciwdziałać chorobom.

Z początkiem roku coś drgnie w sprawach sercowych – związki, w których dotychczas nie układało się najlepiej, mają szansę na zażegnanie kłótni. Warto to zrobić przed końcem miesiąca, zanim Strzelce popadną znów w stan zdenerwowania z powodu sytuacji zdrowotnej czy zawodowej. Jedna z bliskich Ci osób z rodziny będzie potrzebowała Twojej dobrej rady.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu skup się przede wszystkim na tym, aby odpowiednio dostosować swój plan dnia do liczby obowiązków, które Cię w nim czekają. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z zaangażowaniem w sprawy, co do których nie masz żadnej inicjatywy – nie warto wtrącać się we wszystko, co dzieje się dookoła.

Zastanów się, czego tak naprawdę Ci potrzeba do tego, aby czuć się odpowiednio każdego dnia. Być może Twoje złe samopoczucie nie wynika z żadnej choroby, a jedynie z Twojej formy psychicznej, która jest zwyczajnie nienajlepsza? Najwyższy czas zająć się kwestią Twojego nastawienia do całego świata.

Strzelce nieraz zapominają o całym bożym świecie w dążeniu do tego, aby wszystko udało im się jak najlepiej. Pamiętaj, że nawet, jeśli urządzisz komuś bliskiemu imprezę urodzinową, to nie będzie ona zbyt wesoła i udana, jeśli nie zaangażujesz się również emocjonalnie. Nie próbuj szantażować innych osób swoim zachowaniem czy słowami, bowiem może się okazać, że nagle nie masz wśród siebie nikogo bliskiego.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz