Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Sprawa, nad którą pracujesz, w końcu znajdzie swoje pozytywne rozwiązanie – będzie to dla Ciebie bardzo ważne, bo z nią wiązała się większość Twoich dotychczasowych obowiązków. Wykorzystaj ten czas, aby pokazać swój profesjonalizm i zaangażowanie, bo w ostatnim tygodniu miesiąca czeka Cię znaczący spadek formy.

Październik zacznie się dość nieciekawie – ktoś z Twoich bliskich niegroźnie zachoruje, co jednak spowoduje, że chora będzie cała rodzina. Szybko uda Ci się wyjść z przeziębienia i odzyskać siły witalne, dzięki czemu bez problemy będziesz wykonywać wszystkie stojące przed Tobą obowiązki. Pamiętaj o zażywaniu odpowiednich witamin.

Niewiele zmieni się w październiku w uczuciach Strzelców – a jeśli już, to raczej na gorsze. Strzelce w związku nie będą w stanie na nowo zaufać całkowicie swojemu partnerowi, przez co zaczną się zastanawiać, czy taki związek ma w ogóle sens; nie powinny jednak podejmować decyzji przedwcześnie. Na początku miesiąca pomogą komuś w opresji.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W pracy Strzelce poczują się wyjątkowo niedocenione, co będzie miało związek z projektem, w którego realizację się zaangażowały i który okazał się sukcesem – nikt jednak nie zwrócił uwagi na Strzelca, wyróżniając zupełnie inne osoby, często niesłusznie. Postaraj się nie robić z tego powodu afery, a spokojnie poczekać – wszystko się wyjaśni.

W tym tygodniu Strzelec będzie czuł się nawet dobrze, choć we znaki da mu się przemęczenie wynikające z liczby obowiązków. Z tego powodu dobrze, aby Strzelce każdą wolną chwilę wykorzystywały na wypoczynek – najlepiej w innej formie, niż czas spędzany na co dzień. Jeśli pracujesz fizycznie – poleniuchuj z dobrą książką.

Strzelce nie powinny zapominać, że niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których oceniają one niesprawiedliwie swoich przyjaciół, nawet nie znając przyczyn ich postępowania. Aby unikać takich sytuacji, warto będzie najpierw porozmawiać z bliską Ci osobą, a dopiero potem ferować wyroki – zwłaszcza w kwestii spraw, które będą aktualne na początku tygodnia.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz