Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W kwietniu warto, abyś podejmował ważniejsze decyzje, bowiem czasem będzie temu sprzyjał – nawet intuicyjne działanie okaże się ostatecznie korzystne. Przemyśl dobrze, jak chcesz, aby wyglądała Twoja przyszłość, bo od tego, co wybierzesz i zadecydujesz w tym miesiącu zależy bardzo wiele, łącznie z zarobkami w pracy.

Na początku kwietnia pojawi się choroba, która dawno nie dawała o sobie znać, a prowadzi do niebezpiecznych skutków – zadbaj o wizytę u specjalisty i leczenie od razu, gdy zobaczysz pierwsze objawy, a reszta miesiąca upłynie spokojnie. Nie wdawaj się w niepotrzebne kłótnie i dyskusje, bo nic one nie wniosą do rzeczywistych spraw, a Ty jedynie stracisz panowanie nad sobą.

Kwiecień to czas podejmowania poważnych decyzji dla Strzelców, które dotychczas żyły z partnerem na kocią łapę. W środku kwietnia czeka Cię poważny zawód, ponieważ osoba, której dotychczas ufałeś, okaże się być zupełnie inna, niż na to wyglądało. W końcu miesiąca omijaj spotkania z przyjaciółmi, którzy ostatnio mieli problemy, ponieważ ich narzekanie będzie Cię drażnić.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Postaraj się zadbać o to, aby Twoje obowiązki domowe i rodzinne nie wpływały na realizację obowiązków zawodowych. Jest to dość trudne, ale do wykonania, jeśli Strzelec odpowiednio zadba o planowanie określonych aktywności – inaczej może się okazać, ze na nic nie zostaje Ci czasu, a żadna sfera Twojego życia nie jest zrealizowana.

Pewne kwestie dla Strzelców zawsze pozostaną drugoplanowe, jak na przykład odpowiednie zaangażowanie w kwestie zdrowotne. Jeśli czujesz się dobrze, to nie masz na co narzekać, jednak dobrze będzie zadbać o jeszcze lepsze samopoczucie niż zazwyczaj, na przykład za sprawą odpowiedniej dawki zdrowego ruchu.

Samotne Strzelce mają teraz szanse na spotkanie kogoś, kto dosłownie odmieni ich życie – nie zawsze będzie to miła odmiana, jednak na pewno przyda się osobom spod tego znaku, które w końcu zobaczą, jak wygląda aktywność. Jeśli w Twoim związku układa się coraz gorzej, a partner nie chce o tym rozmawiać, postaraj się przemyśleć wszystkie za i przeciw rozstania.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz