Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Grudzień nie będzie układał się po Twojej myśli – będziesz zbyt zajęty oczekiwaniem na czas świąt, aby zająć się wykonywaniem swoich zwyczajnych obowiązków. Pomimo tego, postaraj się wykonać wszystkie swoje obowiązki w odpowiednim czasie, bo z pewnością zostanie to docenione. Nie bierz pracy do domu, a na okres międzyświąteczny – jeśli to możliwe – weź urlop.

Początek grudnia będzie wiązał się głównie z przemęczeniem w związku z pracą, jak i obowiązkami w domu. Twoja forma nieco się poprawi, gdy zakończysz wszystkie stojące przed Tobą zadania, jednak przez lenistwo oraz żarłoczność szybko możesz sprawić, że święta będą kojarzyć Ci się głównie z bólami żołądka i lekami.

Choć bardzo będziesz oczekiwać tych świąt, ich przebieg nie będzie dla Ciebie wymarzony – ostatnie problemy sprawią, że nie pojawi się rodzinna atmosfera. Nie ma co liczyć również na ciekawe spędzenie Sylwestra w towarzystwie znajomych, skoro Strzelce najchętniej zamknęłyby się same w domu i oddały rozmyślaniom na temat swojego życia.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Czasami Strzelce nie dają się przekonać co do tego, że ich decyzje nie są najlepsze i wcale nie stanowią wzoru do naśladowania – z tego też powodu wiele osób powinno zastanowić się najpierw nad tym, czy faktycznie warto wszystkim rozkazywać i robić sobie wrogów nawet w pracy. Pod koniec tygodnia kup tylko to, co niezbędne.

Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w której Strzelec zaniedbuje własne zdrowie w imię obowiązków, które postanowił sobie wziąć na głowę. Nie jest to rozsądne wyjście, zwłaszcza, że nie każdy ma możliwość poświęcać odpoczynkowi potem długie tygodnie z powodu zaniedbania jednego, niedoleczonego schorzenia.

Nieraz zdarza się, ze Strzelce dochodzą do sytuacji, z której praktycznie nie ma dobrego wyjścia – zdarza się to zwłaszcza wówczas, gdy chodzi o konflikty rodzinne. Aby spędzić święta w dobrej atmosferze, postaraj się nie reagować na zaczepki osób, które wiadomo, że próbują skłócić ze sobą wiele osób. Przyłóż również wagę do prawidłowych relacji z bliskimi.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz