Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Środek czerwca Strzelce powinny spędzić na ostrożnym postępowaniu, bowiem niedaleko czeka ktoś, kto chętnie przypisze sobie ich zasługi. Pod koniec czerwca będziesz w swojej szczytowej formie, dlatego możliwe, że to dla Ciebie przypadnie wyjazd w pracy czy wakacyjny kurs. Zdecyduj się na realizację swoich marzeń.

Czerwiec będzie dość ciężkim czasem dla Strzelców, które nie będą dbały o fizyczne wyczerpanie organizmu – zakończy się to poważniejszą chorobą, jeśli w porę nie uda im się spostrzec, że niszczą swoje zdrowie. Pod względem psychicznym czerwiec będzie raczej udany, bo Strzelców nie będą zniechęcać do działania nawet większe niepowodzenia.

Pod koniec czerwca Strzelce zauważą, że w ich związku dzieje się coraz lepiej i będą poszukiwać przyczyn takiego stanu rzeczy; warto, aby pamiętały, że prócz tego, iż z partnerem stanowią parę, to są również dwiema odrębnymi osobami. Samotne Strzelce przestaną rozmyślać nad swoim życiem i wezmą przysłowiowego byka za rogi, co może mieć rozmaite efekty.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu zdarzyć może się sytuacja, w której będziesz czuć się przygnębiony rutyną w swojej pracy – pamiętaj jednak, że jest to stan przejściowy, który bez trudu może minąć przy odrobinie Twojego zaangażowania. Pamiętaj, że aby dojść wysoko na szczeblach kariery, trzeba najpierw przebywać długą drogę.

Ten tydzień przyniesie Strzelcowi powiew prawdziwego lata, co sprawi, że poczuje się on pełen energii i siły. To dobry znak, zwłaszcza dla osób, które dotychczas miały nie lada problem z nastawieniem oraz samopoczuciem. Jeśli nie chcesz przesadzić z ilością zużywanej energii, postaraj się regularnie odpoczywać.

Czasami dochodzisz do wniosku, że Twój partner jest złotym człowiekiem – zwłaszcza, że dba o Ciebie mimo tego, że jak masz wiele obowiązków, to nieco go zaniedbujesz. Postaraj się zatroszczyć o niego w wolnej chwili, na przykład w weekend – wówczas bowiem okaże się, że będziesz mógł poświęcić czas na to, żeby zaplanować romantyczny moment dla Was dwojga.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz