Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Strzelec bardzo korzystnie rozpocznie swój miesiąc, jednak już w jego połowie czeka go załamanie formy, spowodowane prawdopodobnie obecnością kogoś, kto mu nie sprzyja. Warto przetrwać ten czas bez skarg, ale nie dając obciążać się dodatkowymi obowiązkami, a wówczas koniec miesiąca będzie mimo takiego przebiegu zdarzeń nadal dość korzystny.

Na początku sierpnia będziesz wypoczęty po niedawnym urlopie albo relaksie, który sobie zapewniłeś w wolnych dniach. W środku miesiąca możliwy jest mały spadek formy, który będzie związany z narastającą frustracją i obowiązkami, jednak musisz przetrwać ten okres i nie przejmować się niepowodzeniami, a wszystko wróci na korzystny tor.

Sierpień będzie doskonałym czasem dla uczuć – Strzelce w związkach będą dogadywały się doskonale ze swoim partnerem, a te samotne znajdą kilka osób, spośród których będą mogły wybrać jedną, najlepszą. Dzięki ogromnej empatii, która będzie im przyświecała pod koniec miesiąca, prócz partnera zyskają również bardzo dobrego i oddanego przyjaciela.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co konkretnie sprawia, że czujesz się przemęczony, to spójrz na swój dzień pracy oraz jego organizację i zastanów się, czy nie da się czegoś zmienić na lepsze. Nieraz bywa tak, że Strzelce nieostrożnie decydują się na realizację zadań, o których nie mają nawet bladego pojęcia.

Często zdarza się w życiu Strzelców taki okres, który jest sygnałem, ze najwyższy czas wziąć się za siebie na poważnie. Pamiętaj, że przesada w żadną stronę nie jest dobra – jeśli na przykład jesteś zbyt otyły, to czas zainwestować w odpowiednie ćwiczenia oraz zmianę diety. Zdrowie masz tylko jedno i powinieneś o tym pamiętać.

Jeżeli obawiasz się tego, co stanie się, gdy Twój partner nie będzie o Ciebie odpowiednio dbał, to zastanów się najpierw, czy Ty przykładasz do niego taką wagę, aby i on miał się czym odwdzięczać. Musisz pamiętać o tym, że bliscy niejednokrotnie starają się przez swoje uwagi pod Twoim adresem wyrażać własne zdanie – nie dawaj się do tego przekonywać.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz