Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W środku lipca warto byłoby zaplanować swój urlop – będzie to czas nieco gorszej formy w pracy, który jednak spędzony na odpoczynku pozwoli na regenerację wszystkich sił. Początek i koniec miesiąca będzie bardzo dobry do zwiększania swoich umiejętności oraz kwalifikacji, a to z pewnością zostanie korzystnie odebrane przez pracodawcę – obecnego bądź przyszłego.

W lipcu Strzelce będą potrzebowały odrobiny wypoczynku, którą uda im się uzyskać poprzez dobrze zaplanowany urlop – pozwoli to na regenerację sił oraz odbudowanie nadwątlonej odporności. Miesiąc spędzą raczej bez większych schorzeń, warto jednak, aby nie denerwowały się sytuacjami, na które nie mają wpływu.

Na początku lipca i pod koniec miesiąca w związkach Strzelców zapanuje istna sielanka, która może być zaburzona jedynie problemami poza związkiem. Na urlopie Strzelce mają szansę znaleźć kogoś, kto bardzo im przypasuje, nie będzie to jednak stały związek, a jedynie przelotna znajomość i flirt; muszą zadbać, aby przygoda nie pociągnęła za sobą kłopotów.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Lato spowoduje, że Strzelec będzie czuł się ogromnie rozleniwiony pogodą, co na pewno odbije się na jego obowiązkach zawodowych. Czeka Cię nie lada zaskoczenie, jeśli chodzi o Twoją karierę – możesz podjąć decyzję, która, choć pozornie niewielka i nieistotna, odbije się echem na wszystkich Twoich działaniach i planach zawodowych.

Postaraj się nie przesadzać z nadmierną aktywnością, bowiem nie ma w tym nic dobrego – zwłaszcza, gdy dotychczas spędzałeś czas raczej biernie, a teraz nagle zaczynasz zachowywać się jak wyczynowiec. Nie staraj się jednocześnie rezygnować z jakiejkolwiek aktywności – rób wszystko po prostu odpowiednio rozsądnie.

Strzelec musi zadbać o swoje sprawy tak, aby mieć pewność, że wszystkie decyzje, które podejmuje, wynikają jedynie z jego wyborów. Pamiętaj, że Twoja rodzina niejednokrotnie chce wpłynąć na Ciebie tak, aby sprawić, że będziesz decydował się na to, co będzie dla niej najkorzystniejsze – nie daj się wykorzystywać, szczególnie w trakcie weekendu, gdy będziesz szczególnie na to podatny.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz