Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku maja nie podejmuj ważniejszych decyzji oraz postaraj się nie brać na swoją głowę większych obowiązków czy nowych projektów, jeśli nie wiesz, czy faktycznie sobie z nimi poradzisz. Wszystko zmieni się pod koniec miesiąca - wówczas Strzelec powinien wykazać się swoimi umiejętnościami na polu negocjacji oraz kreatywności.

Maj można uznać za miesiąc szczytowej formy u tych Strzelców, które dotychczas cierpiały na rozmaitego rodzaju schorzenia nie dające im spokoju. Warto będzie zadbać o ciało w środku miesiąca, kiedy zdrowie może płatać figle, jednak przy odpowiednim podejściu osobom spod tego znaku uda się przetrwać bezboleśnie cały miesiąc.

W początku maja Strzelce, które dotąd były samotne, podejmą radykalną, zaskakującą dla otoczenia decyzję – powinny jedynie pamiętać, aby była to decyzja stuprocentowo przemyślana. Osoby, które żyły od jakiegoś czasu w niepewnych i niezbyt dobrze dogadujących się związkach rozejdą się ku uldze nie tylko swojej, ale również partnera oraz całego otoczenia.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Strzelec powinien każdą swoją wolną chwilę poświęcać na odpoczynek - taki, który akurat będzie odpowiadał mu najlepiej. Trzeba pamiętać, że jedynie odpowiednio wypoczęty organizm jest w stanie spełnić wszystkie stawiane przednim wymagania, czy to natury fizycznej, czy też psychicznej. Nie bój się zaprotestować, jeśli czujesz się zbytnio wykorzystywany.

Czasami dochodzi do sytuacji, w której Strzelce czują się niejako wykorzystywane – zwłaszcza, gdy chodzi o obowiązki, zarówno domowe, jak i zawodowe. Prowadzi to niechybnie do przemęczenia, jednak na to nikt już nie zwraca uwagi. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby samemu dbać o swoją formę i budować ją tak, jak należy.

Czasami Strzelec jest stawiany przez swojego partnera w nieciekawej sytuacji, z której nie widzi dobrego wyjścia – szczególnie dzieje się tak wówczas, gdy okazuje się, że nie wszystkie niejasności zostały wytłumaczone i partnerzy zwyczajnie nie zrozumieją się do końca. Aby zapobiegać sytuacjom konfliktowym, warto zadbać o właściwe dogadanie się między partnerami.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz