Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek marca Strzelce zapamiętają jako żmudny i dość nieciekawy – zajęcia będą się dłużyć i z ich realizacją ciągle będą jakieś problemy. Tymczasem już za chwilę rozpocznie się bardzo korzystny okres, który Strzelce powinny wykorzystać do końca, aby mieć pewność, że ich wysiłki nadal pozostają zauważone przez szefów czy nauczycieli.

Przemęczenie będzie dawało się Strzelcom we znaki, stąd warto, aby dbały one o odpowiednią regenerację sił, bowiem bez tego będzie im ciężko przeżyć miesiąc. Pomimo sukcesów na innych polach, będzie Cię prześladowało uczucie, które nie da Ci spokoju – zastanów się, czy zdarzyła się w Twoim życiu sytuacja, która by wskazywała na coś niekorzystnego, czy to może Twoja psychika płata Ci figle.

W związkach powoli będzie się układać, zaś samotne Strzelce przestaną szukać na siłę kogoś bliskiego; co ciekawe, gdy tylko nie będą rozglądać się za potencjalnym partnerem, to zjawi się w ich życiu osoba, która wiele namiesza, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Na początku miesiąca Strzelce znów zostaną poproszone o pomoc , tym razem przez rodzinę.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Parę wolnych dni z pewnością Ci pomoże, jeśli tylko będziesz pamiętać, aby przed nimi wykonać wszystkie swoje zaległe obowiązki. Zatroszcz się o odpowiednie realizowanie swoich zadań, aby nikt nie mógł Ci zarzucić, ze nie przejmujesz się tym, co spotyka Cię w pracy – w ten sposób nie weźmiesz żadnych zadań do domu.

Korzystaj z nadchodzących, wolnych dni, bowiem dzięki nim będziesz w stanie wypocząć tak, jak tego potrzebujesz. Nie zastanawiaj się, co zrobią bez Ciebie inni – Twoje sprawy i Twoje zdrowie powinny być dla Ciebie w zasadzie najważniejsze. Zrób swoje tak, aby Tobie było dobrze, bez oglądania się na innych ludzi.

Niekiedy może zdarzyć się taka sytuacja, w której Strzelec będzie czuł się osaczony i przemęczony obecnością innych osób – tak będzie i też, jeśli na święta zjawi się o wiele więcej osób, niż to było planowane. Pamiętaj jednak, aby nie okazywać im niechęci czy wrogości, a jedynie przyjąć ich z sympatią, jednocześnie jasno pokazując, że Tobie też należy się nieco wolnego czasu.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz