Strzelec

Strzelec - zodiakPierwsze wzmianki dotyczące gwiazdozbioru Strzelca pojawiły się w okresie babilońskim. Strzelec wyobrażany był jako postać strzelającego z łuku Centaura, czasami przedstawiano go za pomocą motywów zapożyczonych z mitów astralnych opisujących pochodzenie gwiazdozbiory Chirona lub Oriona.

Panowanie Strzelca poprzedzało okres przesilenia zimowego, z racji tego związany jest z energią psychiczną, która miała pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, oświecenia i ascezy.

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce jest w tym znaku pomiędzy 22 listopada a 22 grudnia. Panowanie nad tym znakiem zodiaku roztacza Jowisz.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają dualistyczną naturę. Mogą one być zamknięte i łagodne albo otwarte i zuchwałe. Na co dzień cechuje je pogoda ducha i wiara we własne umiejętności. Ta wiara we własne siły nie jest bezpodstawna, Strzelec zazwyczaj obdarzony jest licznymi talentami. Z ochotą zawiera nowe znajomości, lubi zbierać doświadczenia i zdobywać umiejętności. Bywa jednak, że czasem szybko traci on swój zapał i ochotę do rzeczy którymi przed chwilą jeszcze mocno się ekscytował.

Silne, emocjonalne angażowanie się Strzelca w większość sprawia, że łatwo ulega zdenerwowaniu.

W 2012 roku Strzelec będzie miał, bardziej niż kiedykolwiek dotychczas, szansę na spełnienie swoich krótkoterminowych planów – pomogą mu w tym planety, które dadzą nie tylko sprzyjające okoliczności, lecz również pomocne osoby. Będzie to czas realizowany głównie twórczo, co zapewni odpowiednie warunki dla rozwoju osobistego Strzelców.

Strzelce w tym roku będą mogły dążyć do znacznego rozwoju swojej kariery, choć niekoniecznie na takim stanowisku jak dotychczas, ba! Nawet niekoniecznie w tej samej firmie. Na początku roku nastąpi dobry czas, w którym powinieneś sam sobie określić, jakie będą Twoje oczekiwania w kwestiach zawodowych oraz jak ma wyglądać Twoja przyszłość. To na pewno pomoże Ci w dalszej części roku, kiedy staniesz przed możliwością awansowania, zdobycia ciekawszego stanowiska, albo nawet zmiany miejsca pracy na lepsze i korzystniejsze. Nie bój się walczyć o to, na co pracujesz, bowiem tylko dzięki odwadze uda Ci się uzyskać wszystkie przywileje, na jakich Ci zależy. Bardzo ważne będzie również to, aby Strzelce postawiły w tym roku na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji – pomogą w tym rozmaite kursy czy kierunki studiów, które będą miały one szansę podjąć. Jeśli nie będą nawet przydatne od razu, to z czasem spowodują, że Strzelce uzyskają ciekawą podwyżkę.

W stałych związkach Strzelce będą w końcu w stanie wyjaśnić sobie wszystkie kłopoty i nieporozumienia, które dotychczas dotykały jego i partnera; nie oznacza to jednak, że zdecydują się na pozostanie z tą właśnie osobą. Dopiero teraz Strzelce ocenią, czego chcą naprawdę od swojego partnera i od życia, zaś w ich otoczeniu będzie pełno nowych osób, gotowych wejść z nimi w związek. Uważaj na zauroczenie, które może Cię dotknąć – będziesz chciał podjąć od razu poważne decyzje, ale nie będzie to najlepszy krok.

Strzelce powinny uważać na swoje zdrowie, ale raczej psychiczne – wmawianie sobie istnienia chorób, które w ogóle ich nie dotyczą to coś, w czym Strzelce się wręcz specjalizują. Gdy tylko uda im się uniknąć tego typu sugestii, będzie im o wiele łatwiej przetrwać rok. Możliwe są drobne zranienia, upadki czy stłuczki, więc Strzelce powinny zachować rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W listopadzie, w odróżnieniu od części swoich znajomych, bez problemu będziesz mógł skupić się na tym, co robisz. Co więcej, będzie to dobry czas na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz umiejętności. Uważaj na sytuację, w której znajdziesz się pod koniec miesiąca, bowiem wtedy może okazać się, że ważna osoba patrzy na Ciebie nieco mniej przychylnie, niż myślałeś.

Dobra forma na początku miesiąca pozwoli Ci wykonać wszystkie prace związane z porządkami w miejscu spoczynku Twoich bliskich. Uważaj jednak, bo niewesołe myśli i wyczerpanie może być mieszanką wybuchową, która położy Cię na kilka dni do łóżka. W końcu miesiąca czeka Cię niespodziewana aktywność, która jednak nie zaburzy Twojego samopoczucia.

Początek listopada będzie dla Strzelców smutnym czasem, w którym będą wspominać kogoś bardzo bliskiego ich sercu. W środku miesiąca zaistnieje szansa na poprawienie sytuacji w związku, jednak to Strzelec powinien wyciągnąć rękę do zgody, a nie czekać na ruch swojego partnera. Pod koniec miesiąca lepiej unikaj spotkań z przyjaciółmi, bo wszystko będzie działać Ci na nerwy.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Strzelec ma skłonność do przesady, jeśli chodzi o swoją pewność siebie i twierdzenie, że jest zupełnie nieomylny – warto wówczas przyjrzeć się swoim działaniom, bo często to one sprawiają, że otoczenie Strzelca niechętnie wchodzi z nim w interakcje. Postaraj się zadbać o pozytywne nastawienie do współpracowników.

Dopiero teraz Strzelce zauważą, jak bardzo forma psychiczna wpływa na samopoczucie fizyczne, zwłaszcza, gdy w grę wchodzą silne emocje. Pamiętaj, że często nerwy i stres odpowiedzialne są za Twoje problemy ze zdrowiem, a najlepszym lekarstwem na taką sytuację jest próba unikania zbytniego przejmowania się pewnymi rzeczami.

Nie bój się szczerze mówić o swoich uczuciach – jeśli tęsknisz za jakimś, to odszedł całkiem niedawno, to postaraj się o tym rozmawiać z bliskimi. Staraj się jednocześnie nie przesadzać z życiem w żałobie, bo nikomu nie przywróci to zdrowia, a Ciebie będzie jedynie pogrążać w smutku. Pamiętaj, że dla Ciebie teraz ważniejsi są zdrowi i żywi członkowie rodziny.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Strzelec (22.11 – 21.12)

strzelec

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz