Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku miesiąca pozałatwiaj wszystkie sprawy formalne, które się za Tobą ciągną – dzięki przychylnemu spojrzeniu planet jest szansa, że opóźnienia nie zostaną zauważone, dzięki czemu uratujesz się przed dodatkowymi wydatkami. W końcu sierpnia może spotkać Cię ryzykowna sytuacja, w której zalecane jest dość ostrożne zachowanie.

W sierpniu będzie Ci bardzo ciężko pod względem psychicznym, bowiem możesz załatwiać sprawy, które nadszarpną Twoje nerwy. Zła kondycja psychiczna przełoży się na problemy ze zdrowiem, spadnie Twoja odporność i możesz zapaść na poważniejszą chorobę; aby się przed tym uchronić, pohamuj swój charakter i skłonność do denerwowania się.

W związkach nie będzie działo się najlepiej, głównie z powodu kiepskiego porozumienia między partnerami – Skorpiony nie będą w stanie zapanować nad swoimi nerwami, co może skończyć się nie lada kłopotami. Rodzina również nie będzie zachwycona zachowaniem Skorpiona. Na początku miesiąca rozejrzyj się wokół, ponieważ jednym gestem możesz pomóc komuś potrzebującemu.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób powinieneś podejść do problemu piętrzących się nad Tobą obowiązków, to postaraj się ułożyć konkretny plan działania, który zapewni Ci dostęp do rzeczy ważniejszych i mniej ważnych. W środku tygodnia możesz zainwestować w poważniejsze plany i nowe projekty, jeśli tylko wydadzą Ci się rozsądne.

Jeśli obawiasz się tego, co może się stać, jeśli zaniedbasz za bardzo swoje zdrowie i będziesz wciąż zastanawiał się, co zrobić, aby uniknąć konkretnych kłopotów, to postaraj się nie przesadzić z braniem leków czy specyfików bez recepty – bez recepty nie oznacza, że nie szkodzi. Jeśli czujesz, że jesteś chory, ogranicz swoją aktywność w weekend.

Wiele osób obawia się zaangażowania w związek ze Skorpionem, bo boi się zdrady oraz niestałości w uczuciach. Jeśli samotny Skorpion spotka kogoś, na kim faktycznie będzie mu zależeć, warto, aby właśnie teraz powiedział mu o swoich uczuciach i zapewnił o ich stałości – nie tylko słowami, ale również odpowiednimi gestami i czynami.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz