Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W środku grudnia, tuż przed świętami, Skorpiony zapadną w pamięć szefom czy partnerom w interesach, bo kiedy wszyscy będą zajęci już przygotowaniami i będą pracować gorzej, niż zwykle, one wpadną w szał pracy. Warto, aby wykonały wówczas wszystkie swoje niezbędne prace i nie brały obowiązków do domu, bo nie będzie to dobry okres na ich wykonywanie.

Przemęczenie wyraźnie da Ci się we znaki w dwóch pierwszych tygodniach grudnia, dlatego uważaj, aby do niego nie przyłączyła się jakaś poważniejsza choroba. Twoja odporność nie jest zbyt dobra, ubieraj się więc ciepło i nie przebywaj w miejscach, gdzie jest dużo chorych osób. Atmosfera świąt oraz parę dni w domu bez obowiązków przywrócą Ci dobrą formę.

W czasie świąt i tuż przed nimi sytuacja między Tobą a bliskimi zacznie się poprawiać, ale nie z własnej woli – pamiętaj, że aby dogadywać się z każdym bez zarzutu musisz również postarać się, aby w rodzinie nie było niepotrzebnych konfliktów. Na szczęście, atmosfera świąt udzieli Ci się, dzięki czemu łatwiej będzie Ci znieść nawet męczące cechy charakteru bliskiej osoby.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Tuż przed świętami czeka Cię wiele pracy w domu, co może być dość nieprzyjemne, jeśli dotychczas ociągałeś się z realizacją zadań, które wynikały z Twoich obowiązków zawodowych. Postaraj się wszystko dobrze rozplanować i zrzucić część obowiązków na barki osób w swoim otoczeniu, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

Czasami zdarza się tak, że sprawy, które spotykają Skorpiony, są nagłe i niespodziewane, stąd trzeba zawsze mieć pewność, że Skorpion posiada również dodatkowe wyjście z danej sytuacji - w innym przypadku może zdarzyć się tak, że będzie on sfrustrowany i znerwicowany, mimo że nie będzie miał ku temu tak naprawdę podstaw.

Tuż przed świętami Skorpiony wpadną w rytm, który trudno będzie przerwać, ale których zrobi bardzo wiele dobrego dla ich stosunków z rodziną i bliskimi. Tylko dzięki ich zaangażowaniu być może uda się pogodzić osoby, które od dłuższego czasu pozostawały ze sobą w konflikcie – postaraj się zrobić wszystko tak, aby ewentualne pretensje nie skupiły się na Tobie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz