Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Styczeń rozpocznie się nie najlepiej, głównie dlatego, że Skorpiony ciągle będą zaprzątnięte rozmyślaniami odnośnie Sylwestra. Szybko jednak się zreflektują – w środku stycznia czeka ich zaskoczenie, które wszystkich dookoła wprawi w nie lada szok, ale będzie raczej dla Skorpionów korzystnym splotem wydarzeń.

Po okresie świąt i Sylwestra będziesz w doskonałej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej, dlatego dbaj o to i postaraj się, aby nic nie zmieniło Twojego podejścia. Dzięki uporowi i dostrzeganiu pozytywnych stron życia uda Ci się w dobrej formie przetrwać nawet chwilowy kryzys, a potem już wszystko będzie układało się jak najlepiej.

Relacje w rodzinie wrócą do normy – uważaj jedynie na dalszych krewnych, którzy mogą po latach pojawić się z roszczeniami; nie odpychaj ich, tylko porozmawiaj, a okaże się, że za oczekiwaniami stoi po prostu problem, z którym sobie nie radzą. Zadbaj o bliską Ci osobę, bowiem czuje się ona odsunięta na dalszy plan, co nie działa dobrze na jej wierność.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ten tydzień będzie dla Skorpionów bardzo ciężki, na co złoży się kilka rzeczy, między innymi praca. co więcej, trzeba będzie pamiętać, aby nie wydawać pochopnie pieniędzy, choć zakupy, które Skorpiony mają w planach, wydają się być koniecznością oraz dość potrzebną rzeczą. Nie należy przesadzać z ilością branych na głowę zleceń.

Niektóre Skorpiony nie przejmują się zupełnie swoim zdrowiem fizycznym, inne natomiast przejmują się nim do tego stopnia, że zwyczajnie popadają w przesadę i wiele rzeczy po prostu wyolbrzymiają. Staraj się nie przesadzać więc w ocenie swoich dolegliwości, a najlepiej pozostaw ją specjalistom, którzy najlepiej wiedzą, co zrobić.

Skorpion jest kąpany w gorącej wodzie, jeśli chodzi o poważniejsze deklaracje w sprawach uczuciowych – zanim będziesz gotowy na określenie się w kwestii wspólnej przyszłości z partnerem, to przygotuj się do tego odpowiednio. Niektóre sprawy prywatne powinno załatwiać się samodzielnie, dlatego nie próbuj wyręczać się nikim, nawet jeśli ktoś Ci to proponuje.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz