Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W maju podjęte powinny być decyzje, o których Skorpiony myślały już wiele tygodni temu. Szczególnie korzystnym okresem jest początek i koniec miesiąca, kiedy intuicja Skorpionów nie będzie w stanie zawieść. W środku miesiąca wszystkie plany będą wydawać się nie do spełnienia, dlatego powinieneś uważać na przeciwności, które mogą się pojawić.

Maj rozpocznie się bardzo szczęśliwie – szczególnie te Skorpiony, które dotychczas dbały o swoje zdrowie, zobaczą długofalowe tego efekty. Łatwo uda im się pokonać choroby, które zaatakują pod koniec miesiąca, a ich forma fizyczna i psychiczna przez cały miesiąc będzie bardzo dobra. To dobry czas na zwiększoną aktywność fizyczną.

Jeśli myślisz o podjęciu poważniejszych zobowiązań, zrób to na koniec miesiąca – gwiazdy będą Ci sprzyjać. W związkach Skorpionów spodziewane jest ocieplenie uczuć. W środku miesiąca spotkasz kogoś, o kogo Twój partner będzie bardzo zazdrosny – pamiętaj, żeby nie przeciągnąć struny, bo zbytnia zazdrość będzie powodem konfliktu.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Skorpiony czasami zapominają o tym, że to, co robią na co dzień, nie jest do końca związane z ich marzeniami z dzieciństwa. Jeśli obawiasz się, że w wolnej chwili nie uda Ci się wrócić do Twojego hobby, postaraj się połączyć zainteresowania z pracą – być może Ci się to szybko uda, a to na pewno pomoże Ci w chętnym wypełnianiu obowiązków.

Ten tydzień będzie bardzo udany dla Skorpionów, bowiem będą one w stanie wykonywać wszystko tak, jak im się to podoba, bez nerwów i stresów, a to już bardzo wiele. Postaraj się jedynie o odpowiednią dawkę ruchu, aby nie przesadzić z aktywnością, ale jednocześnie aby w ogóle jej nie unikać, bo przesada z żadną stronę nie jest dobra.

Nie zapominaj, że wszystko, co robisz, wraca się do Ciebie na trójnasób – jeśli wiec życzysz komuś źle i robisz coś, aby zaszkodzić danej osobie, spodziewaj się bardzo szybko, że odwdzięczy się ona pięknym za nadobne. Nie ufaj od razu nowo poznanym osobom, nawet jeśli wzbudzają w Tobie sympatię – to zbyt mało, aby zwierzyć się ze spraw osobistych.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz