Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku lipca jest szansa na wydarzenie się czegoś, co zmieni bieg kariery Skorpionów pracujących w większych firmach. Jest to również korzystny moment na zmianę kwalifikacji zarówno pracowników, jak i posiadaczy mniejszych firm. Osoby poszukujące sezonowej pracy nie powinny mieć trudności z jej znalezieniem.

Lipiec będzie dla Skorpionów bardzo korzystnym czasem, choć w połowie miesiąca będą one czuć się nieco wykończone, głównie psychicznie. Dzięki pomocy bliskich osób szybko uda im się podnieść z niemocy, dzięki czemu ich forma psychiczna i fizyczna będzie praktycznie bez zarzutu – warto pamiętać jedynie o odpowiednim, regularnym wypoczynku.

Choć miesiąc nie rozpocznie się zbyt dobrze dla osób przebywających w świeżych związkach, już zaraz potem nastąpi lepszy okres – negatywne emocje zostaną przytłumione, a uczucie znów rozkwitnie, razem z latem. Na początku lipca Skorpiony mogą być zmuszone do pomocy komuś, kogo niekoniecznie dotąd lubiły – warto jednak się poświęcić, bo pomoc ta zostanie wynagrodzona.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Czasem Skorpionom zdaje się, że cały świat kręci się wokół nich – powoduje to niejednokrotnie, że współpracownicy czy zwierzchnicy zwyczajnie się z nich śmieją, widząc ich naiwność, pewność siebie i nastawienie o pracy i życia. Jeśli chcesz mieć poważanie w firmie, postaraj się odpowiednio podejść do swojej pracy i ludzi wokół.

Skorpiony w tym tygodniu będą cieszyć się niezłym zdrowiem, co na pewno poniekąd będzie wynikać z faktu, że czują się rozluźnione oraz pewne siebie. Jeśli chodzi o kwestie zdrowia fizycznego, zadbać trzeba będzie jedynie o to, aby nie przesadzać z używkami – zamiast pić kolejną kawę, porób kilka ćwiczeń albo się poruszaj.

Jeśli ten tydzień jest dla Ciebie szczególnie trudny do przejścia, postaraj się porozmawiać z bliską Ci osobą, która natchnie Cię optymizmem i pomoże poradzić sobie z problemami. Weekend staraj się zaplanować tak, aby jak najwięcej czasu spędzić ze swoją rodziną i innymi, bliskimi Ci osobami – w ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz