Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Miesiąc zacznie się średnio korzystnie dla Skorpionów, lecz zaraz potem odzyskają siły do realizowania swoich codziennych obowiązków, a także będą w stanie podrzucić kilka ciekawych pomysłów swoim pracodawcom. Warto, aby pamiętały o tym, że i ich siły mogą się wyczerpać, co nastąpi przy takim trybie życia pod koniec października.

W październiku wystartujesz z kopyta w codzienność, dzięki czemu będziesz w stanie zrealizować wiele swoich planów i możesz bez problemu sprostać obowiązkom; zaraz potem jednak okaże się, że nieco się przeliczyłeś i dopadnie Cię zmęczenie. Skorpiony powinny poświęcić więcej czasu sobie samym, aby przypomnieć sobie, co jest najważniejsze.

Pod koniec miesiąca będzie miała miejsce sytuacja, która nie postawi w najlepszym świetle nowych związków Skorpionów – wykażą się one bowiem zbytnią wybuchowością, co może zniechęcić drugą osobę. W środku miesiąca warto zadbać o odbudowanie pozytywnych relacji, szczególnie teraz, gdy żadne z Was nie ma zbyt wiele czasu dla drugiej osoby.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ten tydzień będzie dla Skorpionów raczej pozytywny, zwłaszcza, że większość zadań, które przed sobą stawiają, uda się im wykonać bez żadnego problemu. Co więcej, powinny one zacząć przejmować się tym, aby ich sukcesy nie zostały wykorzystane przez inne, niezbyt pozytywnie nastawione osoby – to również będzie bardzo istotne.

Nie przepracowuj się zbytnio, zwłaszcza fizycznie, bo będziesz czuć się przez to gorzej, niż zwykle, i niż powinieneś – będzie to wpływ jesiennej aury i Twojego notorycznego braku odpoczynku. Staraj się na relaks poświęcać każdą chwilę, którą tylko znajdziesz w ciągu dnia, a zwłaszcza poświęć na to weekend- dzięki temu odzyskasz nadwątlone siły.

W tym tygodniu warto będzie, aby Skorpiony niezaangażowane w żaden związek zastanowiły się, czy nie mogą nikogo znaleźć, bo nie chcą, czy też po prostu ich wymagania są zbyt wysokie, co powoduje, że nie mogą znaleźć nikogo, kto odpowiadałby ich oczekiwaniom. Skorpiony w małżeństwach poczują, że czas odświeżyć swoje emocje i uczucia.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz