Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Miesiąc rozpocznie się nieco gorzej niż Skorpiony by tego oczekiwały, ale zostaną one pochłonięte niezbyt pozytywnymi rozmyślaniami. W środku miesiąca uda im się odpracować zaległości, jednak już na końcu listopada wydarzy się coś, co kompletnie wybije je z równowagi psychicznej. Pamiętaj, aby nie dawać ponosić się emocjom w każdej sprawie, bo nie jest to korzystne dla nikogo.

Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy – to im poddasz się w tym miesiącu, przez co nie będzie to dla Ciebie zbyt dobry czas. Pamiętaj, że Twoja kondycja psychiczna wpływa również na samopoczucie fizyczne, dlatego nie przemęczaj się oraz nie pozwalaj na to, aby Twój charakter pogarszał Twoją formę. Korzystaj z każdej możliwej chwili relaksu, ale rób to raczej na osobności.

Jedynie w środku listopada Skorpiony mogą liczyć na to, ze dogadają się ze swoimi bliskimi – w pozostałych częściach miesiąca okaże się bowiem, że relacje nawet w dobrze dogadujących się małżeństwach nie są najlepsze. W listopadzie lepiej, aby Skorpiony nie wychodziły na wspólne spotkania z przyjaciółmi, bo ich złe samopoczucie może popsuć atmosferę.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli obawiasz się tego, co może się stać w pracy w chwili, gdy nie zrealizujesz do końca swoich zadań, to postaraj się po prostu nie przesadzać z czasem, który poświęcasz na odpoczynek. Musisz pamiętać o tym, że niektóre sprawy leżą poza Twoim zasięgiem oraz Twoimi decyzjami, stąd warto podejść do nich zdroworozsądkowo.

W tym tygodniu, zwłaszcza w weekend, jeśli planujesz jakąś większą aktywność, zatroszcz się o odpowiednio ciepłe ubrania – bez nich nie wychodź z domu, bo łatwo będziesz mógł przemarznąć do szpiku kości. Staraj się również nie przebywać w dużych skupiskach osób, gdzie z łatwością rozprzestrzeniają się groźne zarazki.

Jeśli obawiasz się tego, co stanie się z Twoją bliską rodziną w momencie, gdy Ty zupełnie przestaniesz o nią dbać, to dobrze będzie zastanowić się nad tym, co zrobić, aby zapewnić jej odpowiednią opiekę. Zwłaszcza dotyczy to rodziców, którzy mogą być już starsi i nie radzić sobie ze sobą. Nie staraj się jednak rzucać wszystkiego i poświęcać dla nich każdej chwili swojego życia.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz