Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Koniec kwietnia jest szczęśliwym czasem dla tych Skorpionów, które jeszcze nie zdobyły dla siebie odpowiedniej posady bądź zastanawiają się, jak zmienić swoją pracę. Z podejmowaniem wiążących decyzji warto jednak poczekać, ponieważ ten miesiąc ogólnie nie będzie zbyt korzystny pod względem edukacji oraz pracy zawodowej.

W kwietniu Skorpiony czekają zmienności – z bardzo dobrego nastroju, wręcz euforii, będą wpadać w przygnębienie i smutek, aby zaraz potem znów mieć dobry humor. Wszystko będzie wynikiem zmian w innej sferze życia. Zadbaj o siebie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie, na przykład wracając do uprawiania dotychczasowego hobby, aby polepszyć swoje samopoczucie.

Skorpiony w kwietniu poczują przypływ pozytywnych emocji, co z pewnością odbije się na ich życiu uczuciowym. Szczególnie pomyślne będą początek i koniec miesiąca, również dla tych osób, które dotychczas żyły samotnie. Na początku miesiąca uważaj na osobę, która pod płaszczykiem grania na Twoich emocjach będzie chciała uzyskać dla siebie konkretne cele.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu Skorpiony czują się docenione przez swoich szefów, co powoduje, że chętniej przystępują do realizacji nowych projektów – uważaj, aby nie osiąść na laurach ani nie dać się wpleść w nie do końca pewne sprawy. Pod koniec tygodnia uważaj na współpracowników, którym nie podoba się fakt, że jesteś coraz bardziej ceniony w firmie.

Skorpiony będą w bardzo dobrej formie, co sprawi, ze to właśnie dziś będą czuły się naprawdę dobrze – na to dobre samopoczucie wpłyną również układające się po ich myśli sprawy nie dotyczące bezpośrednio zagadnienia zdrowia. Staraj się utrzymywać dobry nastrój, a z pewnością nie ominie Cię zdrowie fizyczne.

Niekiedy Skorpiony czują się przytłoczone tym, co ich spotyka na co dzień – jeśli więc Twój partner składa na Ciebie zbyt wiele obowiązków, a dzieci w ogóle nie pomagają w domu, postaraj się to stanowczo zmienić. Nie zaczynaj jednak od wymówek, a skup się jedyne na faktach, co na pewno bardzo uprości i przyspieszy całą sprawę.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz