Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Miesiąc zacznie się średnio korzystnie dla Skorpionów, lecz zaraz potem odzyskają siły do realizowania swoich codziennych obowiązków, a także będą w stanie podrzucić kilka ciekawych pomysłów swoim pracodawcom. Warto, aby pamiętały o tym, że i ich siły mogą się wyczerpać, co nastąpi przy takim trybie życia pod koniec października.

W październiku wystartujesz z kopyta w codzienność, dzięki czemu będziesz w stanie zrealizować wiele swoich planów i możesz bez problemu sprostać obowiązkom; zaraz potem jednak okaże się, że nieco się przeliczyłeś i dopadnie Cię zmęczenie. Skorpiony powinny poświęcić więcej czasu sobie samym, aby przypomnieć sobie, co jest najważniejsze.

Pod koniec miesiąca będzie miała miejsce sytuacja, która nie postawi w najlepszym świetle nowych związków Skorpionów – wykażą się one bowiem zbytnią wybuchowością, co może zniechęcić drugą osobę. W środku miesiąca warto zadbać o odbudowanie pozytywnych relacji, szczególnie teraz, gdy żadne z Was nie ma zbyt wiele czasu dla drugiej osoby.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu Skorpiony na pewno nie mogą narzekać na brak obowiązków, zwłaszcza, że ostatnimi czasy dostają coraz większą ilość koniecznych do wykonania zleceń od swoich szefów oraz współpracowników. Na szczęście, bez problemu uda im się pogodzić kwestie z życia osobistego z obowiązkami zawodowymi.

Niejednokrotnie Skorpionom na drodze do zdrowia staje coś, czego nie są w stanie minąć bez słowa i co powoduje, że zapominają o swoich własnych problemach. Czas sobie jednak przypomnieć o tym, że tego typu zachowanie zazwyczaj powoduje jeszcze więcej kłopotów, nie wspominając nawet o tym, że może doprowadzić do poważnych dolegliwości.

Niekiedy Skorpiony za bardzo przejmują się tym, co dzieje się dookoła nich – wywołuje to potem stres i nerwy, które nie są potrzebne, skoro nie chodzi o nic w zasadzie ważnego. Staraj się nie popadać od razu w paranoję i rozsądnie podchodzić do wszystkiego, co robisz. Na początku tygodnia pomóż potrzebującemu przyjacielowi.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz