Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Pod koniec marca nastanie dla Skorpionów czas, w którym wiedza bez problemów będzie wchodziła im do głowy; jest to o tyle ważne, że dla wielu uczących się osób spod tego znaku będzie to ostatni dzwonek na poprawienie swoich wyników. Dwa pierwsze tygodnie marca najlepiej jest po przetrwać, bo nie będzie w ich czasie działo się nic ciekawego.

W marcu wydarzy się wiele rzeczy, które sprawią, że Skorpiony poczują się nieco gorzej niż zazwyczaj – nuda nie jest ich najlepszym przyjacielem, więc bardzo wpłynie na ich samopoczucie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nawet po najgorszych okresach nadchodzą najlepsze – ta myśl powinna podtrzymywać Skorpiony w dobrej formie.

Marzec oznacza powrót Skorpionów do łask, szczególnie w tych kwestiach, które dotychczas pozostawały dość problemowe w związkach. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób powinieneś poprawić samopoczucie osobie, którą kochasz, poczekaj do kolejnego miesiąca – rozwiązanie przyjdzie natychmiast samo, kiedy nie będziesz go wcale oczekiwał.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Święta pozwolą Skorpionom na chwilę odpoczynku, jednak zaraz po nich znów rzucą się one w wir obowiązków, przez co będą obawiały się przemęczenia i jawnej niechęci ze swojej strony do pełnienia obowiązków. Jeśli obawiasz się tego, co powiedzą Twoi bliscy na Twoje zaangażowanie w pracę, to zastanów się najpierw, co jest da Ciebie ważniejsze.

Czasami zdrowie daje się Skorpionom we znaki z powodu ich własnego zaniedbania – nie troszczą się odpowiednio o swoje ciało, co potem negatywnie odbija się na ich formie fizycznej i niejednokrotnie sprawia, że czują się chore. Co więcej, często nie potrafią się opanować w jedzeniu smaczniejszych rzeczy, co również wpływa na ich trawienie.

Kilka obecnych, wolnych dni uda Ci się spędzić dokładnie tak, jak będziesz tego chciał, co z pewnością odbierzesz z radością i zadowoleniem. Nie staraj się próbować planować wszystkim dookoła dni, bowiem okaże się, że za chwilę nie pozostanie nikt, kto będzie chciał zadawać się konkretnie z Tobą. Zatroszcz się o własne sprawy rodzinne.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz