Skorpion

Skorpion - zodiak

Skorpion to ósmy znak zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 23 października do 21 listopada. Skorpion pozostaje pod wpływem Plutona.

Skorpion uważany jest za najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku oraz za znak posiadający najtrudniejszy charakter. Osoby spod tego znaku posiadają w sobie ogromne pokłady energii życiowej, przez co są uważane za niezwykle dynamiczne oraz aktywne, o wielkiej sile ducha i charakteru.

Ludzie spod znaku Skorpiona wykazują się niezwykłą siłą ducha, nieustępliwością oraz chęcią posiadania władzy. Chęć dominacji sprawia, że osoby spod tego znaku wiele uwagi i czasu poświęcają karierze zawodowej. Są pamiętliwe, długo chowają w sobie urazę. Skorpiony uporczywie i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich celów.

Skorpiony lubią rywalizację, chcą się mierzyć z innymi i dążą do doskonalenia siebie. Należą również do osób dosyć enigmatycznych, które ciężko rozszyfrować.

To będzie zdecydowanie ciekawy rok dla Skorpiona, który nie spodziewa się aż tylu przemian w swoim życiu. Tymczasem ułożenie planet stanowczo wskazuje na to, że będzie działo się bardzo wiele, w praktycznie każdej sferze życia. Rok 2012 dla tego znaku to czas spełniania marzeń, przechodzenia przemian i realizowania najdziwniejszych pomysłów.

W sprawach zawodowych szykuje się wielka rewolucja, której Skorpion nieco się obawia, ale która powinna tak czy siak przynieść pozytywne zmiany. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, będzie to, aby nie dać sobą pomiatać oraz wypełniać dziur w firmie, która nie do końca dobrze działa. Z tego też powodu bardzo istotne będzie, aby Skorpiony znalazły w sobie siłę do postawienia się w sytuacji, gdy czują się wykorzystywane – odrobina odwagi oraz szczere wyrażenie własnego zdania może przynieść zarówno zwolnienie, jak i awans. Nawet, jeśli stracisz pracę, nie przejmuj się – już niedługo czekać na Ciebie będzie nowa posada, musisz jednak wykazać się kreatywnością, rozmachem i odwagą, aby ją osiągnąć. To dobry czas na rozwój zawodowy oraz dalszą edukację i powiększanie kwalifikacji. W kwestiach finansowych warto zainwestować w konto czy polisę, która pozwoli Ci na składanie pieniędzy na tzw. czarną godzinę – choć początek roku będzie obfity w wydatki, ale i przychody, to druga część roku może nie być już tak szczęśliwa. Prócz tego, na początku roku spróbuj swoich sił w konkursach, bo masz szansę któryś wygrać!

W stałych związkach nastanie trudny czas, oparty głównie na zmianach, podejmowaniu poważnych, choć nie zawsze szczęśliwych decyzji oraz określaniu, czego konkretnie chcemy od życia. W niektórych związkach, gdzie Skorpiony mają skłonność do romansowania czy flirtowania, pojawi się również zazdrość partnera.

Pod względem fizycznym będzie to dość zmienny czas – szczególnie pod koniec roku Skorpiony powinny zadbać o siebie i swoje ciało, aby nie dawać mu możliwości złapania cięższych chorób czy przewlekłych schorzeń. Warto będzie zadbać o dawne kontuzje, zwłaszcza układu ruchu.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

To będzie zdecydowanie dobry miesiąc, a w zasadzie dwa jego pierwsze tygodnie – Skorpiony, które pracują na stałe w jednym miejscu czeka pozytywne zaskoczenie, zaś te, które szukają pracy, mają szansę się przekwalifikować. Pod koniec miesiąca osoba jedynie pozornie przychylna będzie chciała wziąć sprawy we własne ręce – warto się tego wystrzegać.

Miesiąc nie rozpocznie się dobrze, jeśli chodzi o formę fizyczną – będzie męczyć Cię przewlekły kaszel albo katar, szczególnie wtedy, gdy masz związek z miejscami służącymi edukacji. W ostatniej części miesiąca, dzięki odpowiedniej terapii oraz skupieniu na sobie uda Ci się pokonać wszystkie przeciwności, co będzie dla Ciebie bardzo istotne.

Wrzesień będzie zbyt nerwowy na to, aby dobrze działo się w sferze emocjonalnej Skorpionów. Jeśli przebywasz w stałym związku, pamiętaj o tym, że Twój partner również ma jakąś granicę wytrzymałości, której nie należy przechodzić. Staraj się unikać spotkań z przyjaciółmi, bo nawet zwyczajne spotkanie może przerodzić się w nie lada kłótnię.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli zastanawiasz się nad zmianami w swoim życiu zawodowym, uczyń je właśnie teraz, kiedy masz na to czas i okazję – gwiazdy bowiem sprzyjają Twojej intuicji i każdej decyzji, którą zdecydujesz się podjąć. Nie staraj się jednak tłumaczyć swoich wyborów osobom postronnym, bo stracisz tylko czas, a nie dowiesz się niczego ciekawego.

Będziesz mieć nieskończone zapasy energii, dzięki czemu bezproblemowo wykonasz wszystkie swoje obowiązki – uważaj jednak, aby się nie przemęczać, bowiem skończy się to negatywnie dla Twojego zdrowia. Jednocześnie, zadbaj o to, aby odpowiednio nastawić się do wyzwań, które czekają tuż za progiem.

W życiu Skorpiona pojawi się dawno nie widziany przyjaciel, który wiele namiesza i spróbuje skłócić ze sobą osoby, który Skorpionowi są bardzo drogie. Im szybciej zobaczysz, co naprawdę ma w planach osoba nazywająca siebie przyjacielem, tym szybciej zapobiegniesz niepotrzebnym konfliktom. Postaraj się również weekend poświęcić swojemu partnerowi bądź dzieciom.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Skorpion (23.10 – 21.11)

skorpion

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz