Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku lipca Ryby powinny zrobić sobie urlop wypoczynkowy – nie będzie to zbyt płodny czas w pracy. Prócz tego, tylko urlop pozwoli całkowicie zregenerować nadwątlone wcześniej siły, dzięki czemu do przyszłych obowiązków, które pojawią się już pod koniec lipca, Ryby podejdą z pełną odpowiedzialnością oraz dużą energią.

Lipiec upłynie Rybom pod znakiem względnego spokoju i zdrowia. W połowie miesiąca zestresują się czymś na tyle, że pojawią się niepokoje żołądkowe, jednak szybko się opanują, dzięki czemu koniec miesiąca przywitają z dużą dozą energii. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć – dotyczy to zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

Ten miesiąc będzie szczęśliwy dla Ryb, które dotychczas pędziły samotny żywot; rozejrzyjcie się wkoło, a zauważycie kogoś, kogo dotychczas nie dostrzegaliście, a kto okaże się wspaniałym człowiekiem. Pamiętajcie jednak, że nie zawsze ktoś z pozoru doskonały będzie taki na dłuższą metę; może to dobry czas na porzucenie ideałów i szukanie kogoś realnego?

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Dobra pora na rozmowy o awansie lub zmianie stanowiska. Przedstaw szefowi swoje racje i dobrze je umotywuj. Nie wystarczy powiedzieć, że potrzebujesz więcej gotówki lub znudziły Ci się dotychczasowe obowiązki. Postaraj się przedstawić swoje osiągnięcia i mocne strony, a na pewno szef spojrzy na Twoje propozycje przychylniejszym okiem.

Ryby powinny teraz szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Może ujawnić się jakaś przewlekła, bezobjawowa dotąd choroba, a może też dać się we znaki zaniedbany od dłuższego czasu, a dobrze znany problem zdrowotny. Jeśli źle się czujesz, nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Przemyśl też swój tryb życia, nic się nie dzieje bez przyczyny, a lepiej przecież zapobiegać niż leczyć.

Możesz zostać postawiony między młotem a kowadłem w rodzinnym konflikcie. Po czyjej stronie byś się nie opowiedział, i tak ktoś będzie niezadowolony. Postaraj się więc dyplomatycznie wybrnąć z trudnej sytuacji i uciekaj gdzie pieprz rośnie. Nie pozwól obarczać się winą za nieporozumienia między innymi osobami.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz