Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek listopada to moment na podjęcie odpowiednich kroków na drodze rozwoju kariery. Zastanów się, z czym może to się wiązać – czy stać Cię na to, aby rezygnować z dotychczasowej posady, nie mając pewności, że otrzymasz inną propozycję? W następnej części miesiąca uważaj na osoby, które mogą Ci nie sprzyjać i próbować Cię oszukać.

Ten miesiąc może być nieco ciężki, jeśli chodzi o zdrowie fizyczne – atmosfera listopada nie będzie sprzyjać zwłaszcza skłonnym do przeziębień Rybom. Trudno będzie stwierdzić, czym się leczyć, szczególnie, że nic nie będzie przynosiło odpowiednich rezultatów. Dobrze będzie, abyś w tym okresie odpowiednio dużo odpoczywał w domu.

W środku listopada wydarzy się coś, co sprawi, że Twoje dotychczasowe spojrzenie na związek, w którym jesteś, diametralnie się odmieni. Będzie to dla Ryb bardzo ważne, ponieważ stwierdzą one wówczas, że ich plany nie mogą pozostać takie jak dotychczas. Trzeba będzie pamiętać również o rodzinie, ponieważ czuje się ona stanowczo zaniedbana.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Planety potraktują Cię łagodnie, więc skorzystaj z okazji i przygotuj się na kolejne tygodnie, by móc sprostać większym wymaganiom. Zadbaj o umocnienie swojej pozycji, realizuj dobre pomysły, dokończ dotychczasowe projekty, by zrobić miejsce nowym. Może sytuacja finansowa nie będzie nadzwyczajna, ale kłopoty Cię ominą.

Forma Ryb będzie nienajgorsza, ale pora nauczyć się odrywać od codzienności. Chwila lenistwa, słuchanie muzyki, marzenia na jawie – to wszystko ułatwi Ci relaks. Korzystaj z dobrej passy, by nabrać sił na nadchodzące przygotowania do świąt, staraj się maksymalnie wzmocnić swój organizm, wsłuchaj się w potrzeby swojego ciała.

Odrobina dystansu sprawi, że Ryby będą się wydawały trudnym kąskiem do zdobycia, ale jak wiadomo takie są najsmaczniejsze. Warto pamiętać o swojej wartości. Jeśli my sami nie doceniamy siebie, zmniejszamy szanse na to, że doceni nas ktoś inny. Możesz spotkać swoją drugą połówkę, jeśli tylko będziesz patrzeć sercem.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz