Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W środku kwietnia możliwa jest nagła odmiana losu, która spowoduje tak pozytywne, jak i negatywne skutki – te drugie ukażą się szczególnie pod koniec kwietnia. Jeśli planujecie zmianę pracy, musicie poczekać, bowiem teraz nie nastał dobry czas na aż tak duże odmiany. Cierpliwie pracuj, aby uzyskać należne Ci nagrody i uznanie.

Dopiero pod koniec miesiąca uda Ci się całkowicie dobrze poczuć, a będzie to poniekąd związane z czasem, który spędzisz razem ze swoimi przyjaciółmi. W środku miesiąca czeka na Ciebie jakaś kontuzja, dlatego jeśli uprawiasz sport czy bywasz nieostrożny, to bardzo uważaj – nie będzie to groźne, jednak może być dość kłopotliwe.

Koniec miesiąca będzie fatalnym czasem dla osób w związkach, ponieważ również partner Ryb nie będzie dążył, jak zazwyczaj, do pogodzenia. Warto podreperować wzajemne stosunki w środku kwietnia, bowiem to właśnie wtedy gwiazdy będą sprzyjać Rybom. Prócz tego, należy ciągle pamiętać o dalszej rodzinie, z którą dawno nie było kontaktu, a która obecnie ma jakieś kłopoty.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W tym tygodniu w pracy zmienisz się nie do poznania! Zapragniesz się wykazać i będziesz dążyć do sukcesu za wszelką cenę. Nie sprawi Ci to zresztą trudności. Problemy mogą mieć jedynie Ryby prowadzące własną firmę. Może Wam się wydać, że nad niczym nie panujecie i wszystko ogarnia chaos. Nic złego się nie stanie, ale stres Was nie ominie.

Naucz się koncentrować na jednej, najważniejszej w danym momencie rzeczy. Wykonywanie jednej czynności i rozmyślanie o dziesięciu innych nie pomoże ani temu co robisz, ani nie wyjdzie Ci na zdrowie. Zamiast zamartwiać się problemami, skup się na metodycznym ich rozwiązywaniu. Nastrój poprawi Ci wieczór w gronie przyjaciół.

Samotne Ryby powinny mieć się na baczności, bo nie wszyscy ich adoratorzy są osobami godnymi zaufania. Ich intencje mogą nie być czyste, a sympatia może być w dużej mierze udawana. Niestety nie brak ludzi, którzy utrzymują znajomości z wyrachowania, licząc na korzyści finansowe lub towarzyskie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz