Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W październiku Ryby wykażą się nie lada profesjonalizmem, dzięki czemu zostaną uznane za właściwe osoby na tym konkretnym stanowisku. Dla osób, które trafiły już na wymarzoną posadę, będzie to doskonały znak, lecz te Ryby, które chciałyby czegoś więcej, muszą się bardziej postarać. Ważne będzie również wystrzeganie się ryzyka w środku miesiąca.

W tym miesiącu Ryby będą cieszyć się dość dobrym zdrowiem, co jednak nie oznacza, że mogą zacząć o siebie nie dbać. Ważne będzie utrzymywanie odpowiedniej suplementacji oraz troszczenie się o aktywność fizyczną, bowiem inaczej spadek formy będzie wiązał się również z pogorszeniem samopoczucia.

Samotne Ryby na początku tego jesiennego miesiąca poznają kogoś wyjątkowego, kto sprawi, ze będą czuły się zadbane oraz kochane; musza jednak uważać, aby ich naiwność nie została wykorzystana przeciwko nim. W stałych związkach pojawią się kłopoty, które jednak uda się przezwyciężyć przy współpracy oraz chęci dojścia do kompromisu obu stron. Dobry czas na rozwiązanie starych spraw nastąpi pod koniec października.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jeśli dotąd pozwalałeś partnerowi kierować swoimi finansami, pora gruntownie to przemyśleć. Weźmiesz sprawy w swoje ręce, dokształcisz się z ekonomii, może nawet zaczniesz inwestować. I słusznie, bo dzięki temu możesz wyjść wreszcie na prostą i spłacić wszystkie długi. Posłuchaj rady skrupulatnej Panny.

W tym tygodniu warto się pogimnastykować. Ryby będą mieć mnóstwo energii, którą najlepiej rozładują poprzez wysiłek fizyczny. Pamiętaj, że im systematyczniejsze ćwiczenia, tym trwalszy efekt Twoich wysiłków. Jedyne, co może Ci dokuczać, to napięciowe bóle głowy, ale stresy zniweluje aktywność fizyczna.

Rodzice i teściowie mogą się szarogęsić i radośnie wbijać Rybom szpile, ale nie ma sensu tracić zimnej krwi – nie warto się przejmować złośliwymi uwagami. W całej rodzinie nie brakuje zresztą trudnych charakterów i właśnie teraz dadzą o sobie znać. Dopiero pod koniec tygodnia uda się zażegnać wszystkie konflikty i poprawić domową atmosferę.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz