Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Sierpień będzie doskonały dla Ryb, które zechcą w końcu wykazać się w pracy – szczególnie koniec miesiąca będzie ku temu idealny. Bardzo ważne będzie również to, aby w środku miesiąca Ryby zaczęły interesować się inwestycją, o której już jakiś czas myślały, bowiem okaże się, że to nie będzie zbyt dobry wybór dla osób, które nie mają dużych funduszy.

W środku miesiąca na Ryby czeka dobry czas, w trakcie którego będą mogły w końcu wyzdrowieć i wyleczyć się ze wszystkich schorzeń, jakie dotychczas atakowały ich organizm. Ryby nie do końca wiedzą, jak walczyć o swoją odporność, więc istotne będzie spotkanie ze specjalistą albo sięgnięcie do odpowiedniej literatury, która da odpowiedź na wszystkie ich wątpliwości.

Początek i koniec sierpnia to doskonały czas na rozpoczynanie związków, niekoniecznie z nowymi osobami, bo w otoczeniu Ryb cały czas jest ktoś, kto patrzy na nie przychylnym, a nawet zakochanym okiem. Pod koniec miesiąca warto rozejrzeć się w swojej rodzinie, czy nie ma tam kogoś, kto potrzebuje wsparcia – taka niewielka pomoc może być dla tej osoby ogromnym krokiem do przodu.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ryby mogą czuć się zagubione i niepewne swoich zawodowych decyzji. Niezależnie od tego czy rozpoczynacie pracę w nowym miejscu czy po prostu obawiacie się o pozycję w swojej firmie, zachowajcie spokój i zaufajcie intuicji, ona przecież nigdy Was nie zawodzi, o ile tylko zechcecie jej posłuchać, zamiast nadmiernie polegać na opinii innych ludzi.

Nierozwiązane konflikty ciągnące się za Rybami od dłuższego czasu fatalnie wpływają na ich zdrowie i samopoczucie. Warto wyciągnąć rękę do zgody, prawdopodobnie okaże się, że druga strona dawno nie żywi urazy, a jeśli jest inaczej, przynajmniej uwolnisz się od wyrzutów sumienia, że nic w tej sprawie nie zrobiłeś.

Dzieci będą teraz potrzebować dość sporo uwagi. Mogą mieć problemy, z którymi nie poradzą sobie same, czy jest to strach przed pierwszym pójściem do szkoły u kilkulatka, czy problemy miłosne dorastającej córki. Nie każdy umie poprosić o pomoc, czasem warto uważnie obserwować najbliższych i zainteresować się ich samopoczuciem.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz