Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Ryby w tym miesiącu będą miały pełne ręce roboty, tym bardziej, że wiele obowiązków okaże się zbyt trudnych dla innych osób – współpracowników, czy nawet szefów. W ten sposób wzmocnisz swoją pozycję w pracy. Osoby, które dopiero poszukują wymarzonej posady mają szansę na jej znalezienie pod koniec września, choć niekoniecznie musi być ona taka, jak zakładali.

Miesiąc rozpocznie się chorobą, która jednak nie będzie trwała zbyt długo dzięki odpowiednio wczesnej reakcji Ryb. Z czasem ich kondycja zacznie wzrastać, do czego przyczynią się z pewnością zdrowszy tryb życia oraz odrobina ruchu, którą sobie zafundują. Nie mogą jednak zapominać o odpowiedniej suplementacji diety, bowiem bez tego będzie dość ciężko utrzymać dobrą kondycję.

W środku miesiąca Ryby muszą stanowczo unikać w związku rozmów na tematy, które dotychczas były konfliktowe – nic się w tej kwestii nie zmieniło, więc nie warto rozpoczynać znów tych samych kłótni. Koniec miesiąca będzie dobrym czasem dla małżeństw, którym się dotychczas nie układało, bowiem podejmą one konkretne decyzje, które ucieszą obie strony.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Pojawi się tyle propozycji zarobkowych, że nie będziesz wiedzieć, którą srokę łapać za ogon. I nie musisz wybierać, bo doskonale poradzisz sobie ze wszystkim. Pamiętaj jednak o przysłowiu, że łatwo przyszło, łatwo poszło i nie angażuj się w ryzykowne przedsięwzięcia. Unikaj w tym tygodniu pożyczania pieniędzy, bo możesz mieć problem z ich odzyskaniem.

Ryby będą w pełni sił, a jesienne przeziębienia będą dokuczać wszystkim poza nimi. Warto jednak zwracać uwagę na to, co znajduje się na Twoim talerzu – nadchodząca jesień, wieczory w domowym zaciszu i dogadzanie sobie w dziedzinie kulinarnej mogą skutkować niespodzianką przy wyciąganiu z szafy ciepłej garderoby.

Samotne Ryby w tym tygodniu mogą zakochać się na zabój. Kolacja może skończyć się śniadaniem, a kilka niezobowiązujących spotkań poważną relacją na dłuższy czas. Korzystajcie, Wenus Wam sprzyja, ale jednocześnie nie traćcie głowy. Szczypta zdrowego rozsądku w tej materii jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz