Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W środku marca spotka Cię wielkie zaskoczenie, związane z Twoją przyszłością oraz nauką. Może to być zarówno ciekawe doświadczenie związane z nabywaniem kwalifikacji, jak też propozycja pracy, której nie oczekiwałeś. Poczekaj jednak z podjęciem decyzji jeszcze kilkanaście dni, bowiem koniec marca nie będzie ku temu dobrym momentem.

Twoje samopoczucie wzrośnie w chwili, gdy dowiesz się o nieoczekiwanym zwrocie akcji w Twoim życiu. Potem jednak okaże się, że nie wszystko wygląda tak różowo, jakby się zdawało, co spowoduje u Ryb nie lada stres, objawiający się głównie permanentnym bólem głowy. Warto po prostu przetrwać ten czas, wspomagając się relaksem i odpowiednimi lekami.

Marzec zdecydowanie będzie ciężki i niekorzystny dla Ryb, ponieważ nie spotka ich w tym czasie absolutnie nic dobrego ze strony bliskich. Oni sami też pozostawią wiele do życzenia w kwestiach odnoszenia się do partnera – wszystkie swoje kłopoty oraz niepowodzenia będą bowiem przenosić na grunt domowy, co na pewno nie pomoże w rozwiązaniu któregokolwiek z nich.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
W sprawach finansowych wszystko pójdzie jak po maśle, o ile nie będziesz niczego przyspieszać. Niech nie skusi Cię droga na skróty, bo możesz stracić wszystko, co do tej pory zbudowałeś. Nie panikuj, a sprawy ułożą się po Twojej myśli, choć niekoniecznie w takiej kolejności jak zaplanowałeś. Zachowaj spokój i rozsądek, bo miotając się na oślep niczego nie wskórasz.

Za oknem może i świeci słońce, ale do lata jeszcze daleko, więc nie szalej ze zrzucaniem z siebie ciepłej garderoby, bo możesz to przypłacić solidnym przeziębieniem. Wychodząc po południu zabierz ze sobą ciepłe okrycie. W ciągu dnia słońce może i solidnie dogrzewa, ale wieczory nadal są jeszcze bardzo chłodne.

W domu zapanuje spokój i z łatwością uporacie się z obowiązkami. Święta upłyną w przyjemnej atmosferze. Samotne Ryby mogą odczuć pokusę powrotu do dawnego partnera, ale to nie ma szans się udać. Wszystko co najlepsze, jest już za Wami. Jeśli były partner bombarduje Cię smsami, nie odpisuj i nie dawaj się wciągnąć w tę grę.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz