Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku grudnia bez problemu Ryby będą wykonywać swoje obowiązki w pracy, lecz wraz z upływem czasu będzie im coraz trudniej skupić się na nich. Trudno będzie z tym walczyć, bowiem za wszystko odpowiedzialna będzie świąteczna atmosfera, powoli wdzierająca się nawet do biura. Nie warto brać pracy do domu, bo nie zostanie wykonana odpowiednio.

Uważaj na przejedzenie, szczególnie jeśli chcesz spędzić święta w nie swoim domu – na stole będzie stało wiele pysznych potraw, a Ty ciągle będziesz odczuwać głód, co może skończyć się poważnym bólem żołądka i niestrawnością. Pozostała część miesiąca minie raczej pozytywnie, choć początek grudnia może wiązać się z przeziębieniami.

Liczysz na święta w rodzinnej atmosferze, jednak wszyscy dookoła będą zbyt zajęci ciągle swoimi obowiązkami, pracą czy kłopotami rodzinnymi. Nieco lepiej będzie w sylwestra, choć musisz uważać, bo jest możliwość, że nie spędzisz tego czasu tak, jak miałaś w planach. Staraj się zachowywać spokojnie i serdecznie nawet do tych osób, które próbują się z Tobą kłócić.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Nie szalej z finansami, pamiętaj, że po świętach też będą wydatki i trzeba będzie z czegoś żyć. Nie kupuj stosów jedzenia, które potem będzie trzeba wyrzucić albo wpychane na siłę przyprawią rodzinę o rozstrój żołądka. W pracy miła atmosfera, ale nie usypiaj czujności. Przedświąteczny rozgardiasz to nie jest dobry moment na ryzykowne posunięcia.

W szale przygotowań nie zapomnij o swojej urodzie. Lepiej przecież zaprezentować się w święta ze świeżą cerą i zadbanymi włosami. Po pracowitych dniach znajdź czas na relaksującą kąpiel, maseczkę, a obowiązki rozdziel pomiędzy członków rodziny. To przecież też Twoje święta, nie musisz zaharowywać się, kiedy inni leniuchują.

W stałych związkach sprzyjający klimat, odkryjesz w partnerze prawdziwego przyjaciela. Zrozumiesz, że skoro Ty potrzebujesz wsparcia, to potrzebuje go także Twoja druga połowa, lecz być może w zupełnie innej materii niż Ty. Samotne Ryby mają szansę spotkać szalonego partnera, jednak nie ma sensu nastawiać się na trwałą relację. Gwałtowny płomień szybko się wypala.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz