Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Maj nie będzie dobrym miesiącem w pracy, dlatego najlepiej zrobisz po prostu rzetelnie wypełniając swoje obowiązki. Jeśli zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy sposób na zrobienie na swoim szefie wrażenia, to po prostu pracuj tak, jak powinieneś, kiedy inni nie robią wszystkiego według zaleceń. Tym razem uratuje Cię rutyna.

Zdrowie nie będzie Twoim sprzymierzeńcem – majówka minie pomyślnie, lecz zaraz potem pojawią się kłopoty ze zdrowiem, których nie powinieneś bagatelizować, bo wcale nie miną same. Uważaj szczególnie pod koniec miesiąca, bowiem wówczas rozmaite problemy mogą się na siebie nałożyć, co doprowadzi do znacznego osłabienia organizmu.

Te Ryby, które dotychczas były samotne, w środku maja mają szansę na spotkanie kogoś ciekawego. W trakcie majówki pojawi się osoba, która będzie potrzebowała pomocy, Ty jednak wówczas nie będziesz w nastroju do wysłuchiwania czyichś problemów. Koniec miesiąca może być czasem kłótni, więc uważaj na to, co mówisz swoim bliskim, bo nawet niewinne słówko może przerodzić się w całą awanturę.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Nie próbuj przyspieszać biegu wydarzeń, bo jakieś zamieszanie może zaprzepaścić Twoje wysiłki. Trudna sytuacja finansowa też może przysporzyć Ci zmartwień. Postaraj się uregulować zaległe rachunki i spłacić długi, żeby nie popaść w jeszcze większe tarapaty. Wkrótce sytuacja powinna się poprawić.

Wiosna w pełni, a Ty spędzasz wolny czas przed komputerem? Natychmiast wyjdź z domu. Z przyjaciółmi możesz porozmawiać na lodach albo na spacerze w parku. Pamiętasz jeszcze chociaż jak wyglądają? Zadbaj o uzupełnienie zapasów kremów z filtrem UV. W tym roku przypomnij sobie o nich jeszcze zanim dotkną Cię pierwsze poparzenia słoneczne.

Jeśli ktoś zirytowanym Twoim infantylnym postępowaniem straci cierpliwość i powie ostro co myśli, nie puścisz mu tego płazem. Wściekniesz się i wdasz w zupełnie niepotrzebną awanturę. Na szczęście szybko zdasz sobie sprawę ze słuszności uwag bliskiej osoby i przeprosisz za swoje zachowanie. Samotne Ryby powinny się wstrzymać z deklaracjami, których być może nie będą umiały dotrzymać.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz