Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Dwa pierwsze tygodnie lutego miną Ci jak z bicza strzelił, głównie za sprawą pracy, w której będzie działo się bardzo wiele, co nie pozwoli Ci się nudzić. Uważaj pod koniec miesiąca, bowiem wówczas może spotkać Cię ryzyko, którego nie warto ponosić. Ciężka praca z pewnością się opłaci, bowiem zyskasz coś bardzo ważnego, na czym Ci zależało.

Zdrowie zdecydowanie nie będzie Ci sprzyjać, zarówno jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne, jak i psychiczne. Ryby muszą pamiętać o tym, że nie zawsze warto poświęcać się bez granic swoim obowiązkom, ponieważ czasem skutkuje to po prostu straceniem cennej energii i czasu. Znajdź czas również na odpoczynek psychiczny oraz fizyczny.

Luty będzie bardzo ciężki dla Ryb, które będą liczyć na odrobinę zrozumienia ze strony swojego współmałżonka. Wszystko będzie szło nie po myśli Ryb – dzieci będą wpadały w drobne kłopoty, bliscy będą mieli pretensje o zbyt małe zaangażowanie w obowiązki, a same Ryby będą czuły się zwyczajnie niekochane i obciążane niesłusznymi zarzutami.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Wszelkie sprawy związane z pracą i finansami ułożą się w tym tygodniu pomyślnie. To dobry czas na podpisywanie ważnych umów, robienie planów, zawieranie nowych obiecujących znajomości zawodowych. Praca nie sprawi Rybom trudności, wręcz przeciwnie. Im więcej będą miały na głowie, tym bardziej poczują się ważne i niezastąpione.

Nie zabieraj pracy do domu ani nie rozmyślaj o niej po nocach. Problemy ze snem rozwiąże szklanka ciepłego mleka albo filiżanka herbatki z melisy, a nie proszki nasenne. Poczujesz potrzebę zmiany wygląda – wybierz się na odzieżowe zakupy albo chociaż po kilka nowych kosmetyków. Poprawi Ci to nastrój i pomoże olśnić otoczenie przy rozwiązywaniu ważnych spraw.

Do problemów w sferze uczuć trzeba będzie teraz podejść bardzo poważnie. Czas podjąć uczuciowe decyzje, z którymi Ryby zdecydowanie lubią się ociągać. Partner ma dosyć niepewności i oczekuje od Ciebie konkretnego wyrażenia swojego zdania w pewnych sprawach. Jakie by ono nie było, postępuj ostrożnie, żeby go nie zranić – z pewnością Ci się to opłaci.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz