Ryby

Ryby - zodiak

Znak ryb pochodzi z mezopotamskiego gwiazdozbioru zwanego kun. mes. Składał się on z dwóch części: ryby (ryba północna) i jaskółki (ryba południowa). Przedstawiano je jako skierowane w przeciwnych kierunkach oraz czasami oplecione wstęgą. Zazwyczaj używano ich do prezentowania miesięcy bądź zawodów.

Ryby są ostatnią konstelacją zodiaku. Kojarzone są z końcem drogi Słońca i miejscem w którym rozpoczyna się nowy cykl wydarzeń. Kojarzone są przez to ze zniszczeniem i początkiem nowego.

Ryby to dwunasty znak zodiaku. Słonce przebywa w tym znaku od 19 lutego do 20 marca. Ryby znajdują się pod wpływem Neptuna.

Należą do osób miłych, eterycznych. Mają olbrzymie serca, są lubiane i pożądane, lecz bardzo łatwo je skrzywdzić. Polegają na własnej intuicji. One również, tak jak raki, skupiają wiele swojej uwagi na domu i rodzinie. Do ich słabych stron, zakwalifikować trzeba trudności w podejmowaniu wyborów dotyczących kluczowych decyzji.

Rok 2012 będzie dla wielu Ryb przełomowy, bowiem pomoże w stworzeniu własnych sytuacji i możliwości do rozwoju. W końcu osoby spod tego znaku zaczną ufać głównie sobie, a także podejmować przemyślane decyzje, jakie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu. W związkach czeka je wiele ciekawych, dotąd rzadko doświadczanych emocji.

W kwestii pracy rok 2012 jawi się raczej jako spokojny i spędzony w wytrwałej, konsekwentnej pracy zawodowej oraz dążeniu do ciągłego rozwijania swoich umiejętności i możliwości. Szczególnie warto, aby Ryby podjęły naukę na nowym kierunku albo doszkalanie, które pozwoli im na realizowanie swoich celów w przyszłym roku oraz da szansę na znalezienie wymarzonej posady. Ryby w tym roku powinny zawalczyć o swoje szczęście, choć na jego początku warto podejmować jedynie przemyślane decyzje. Koniec roku będzie sprzyjał poniesionemu ryzyku, które się opłaci o tyle, że Ryby za sprzymierzeńca będą miały ważną dla siebie i swojej kariery zawodowej osobę. W kwestiach finansowych będzie układało się dość dobrze, o ile Ryby nie zechcą wydać całych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy albo zaciągnąć pożyczek i kredytów. Wszystkie ważniejsze wydatki dobrze będzie zostawić na przyszły rok, kiedy planety będą bardziej sprzyjające.

W tym roku samotne Ryby nie będą narzekać na brak osób chętnych do rozpoczęcia z nimi związku. W stałych związkach będzie się dobrze układać, a także może nadejść czas niespodziewane, ale poważne decyzje, choćby o posiadaniu dziecka. W związkach Ryby będą stawiały głównie na romantyzm, co jednak spowoduje, że nie do końca będą realnie patrzyły na swoje życie; dlatego warto, aby w dalszej części roku zadbały o uczucia i potrzeby bliskiej sobie osoby.

Ryby będą wiodły dość szczęśliwy i zdrowy żywot w roku 2012, choć te osoby, które będą chciały zmienić swoją wagę, mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Jeśli od wielu miesięcy starasz się schudnąć, to z pewnością Ci się uda, jednak jeżeli liczysz na dietę cud, to sprawa będzie nieco trudniejsza. Warto, aby Ryby pilnowały swojej diety, zmieniły ją na zdrowszą i zawierającą mniej cukrów prostych, które nie tylko nie sprzyjają odchudzaniu, ale również mogą okazać się groźne dla zdrowia.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Na początku lipca Ryby powinny zrobić sobie urlop wypoczynkowy – nie będzie to zbyt płodny czas w pracy. Prócz tego, tylko urlop pozwoli całkowicie zregenerować nadwątlone wcześniej siły, dzięki czemu do przyszłych obowiązków, które pojawią się już pod koniec lipca, Ryby podejdą z pełną odpowiedzialnością oraz dużą energią.

Lipiec upłynie Rybom pod znakiem względnego spokoju i zdrowia. W połowie miesiąca zestresują się czymś na tyle, że pojawią się niepokoje żołądkowe, jednak szybko się opanują, dzięki czemu koniec miesiąca przywitają z dużą dozą energii. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć – dotyczy to zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

Ten miesiąc będzie szczęśliwy dla Ryb, które dotychczas pędziły samotny żywot; rozejrzyjcie się wkoło, a zauważycie kogoś, kogo dotychczas nie dostrzegaliście, a kto okaże się wspaniałym człowiekiem. Pamiętajcie jednak, że nie zawsze ktoś z pozoru doskonały będzie taki na dłuższą metę; może to dobry czas na porzucenie ideałów i szukanie kogoś realnego?

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ryby, które w tym tygodniu zaplanowały urlop, nie będą miały spokoju. Pamiętajcie, że świat się bez Was nie zawali, firma nie upadnie. Grzecznie wytłumaczcie natrętom, że nie macie czasu, a w ogóle w Waszej miejscowości wypoczynkowej jest bardzo słaby zasięg sieci komórkowych. I bez przeszkód rozkoszujcie się wakacyjnymi wojażami.

Uważaj w tym tygodniu na kontuzje. Nie chcesz chyba spędzić wakacji w gipsie czy o kulach. Przy uprawianiu sportu zachowaj rozwagę, dostosuj dyscyplinę i poziom trudności do swoich możliwości i kondycji. Wpadając w zadyszkę i skręcając kostkę na pewno nikomu nie zaimponujesz. Uważaj na słońce, potrafi mocno przypiec nawet gdy wieje złudnie chłodny wietrzyk.

Daj wreszcie dzieciom trochę swobody. One naprawdę nie skręcą sobie karku ani nie umrą na tropikalną chorobę, kiedy tylko spuścisz je z oka. Pozwól starszym latoroślom wyjechać na wymarzony obóz hobbystyczny, a młodszym rozbij namiot w ogródku. To nic wielkiego, a dla nich będzie to wspaniała przygoda.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Ryby (19.02 – 20.03)

ryby

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz