Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

W drugiej części miesiąca mogą spełnić się najgorsze koszmary Raków nie do końca sumiennie wykonujących swoje obowiązki w pracy; może bowiem okazać się, że szef jedynie udawał, iż nie widzi drobnych zaniedbań, a teraz postanowił wyciągnąć z nich odpowiednie konsekwencje. Trzeba również pamiętać o tym, aby właściwie zadbać o swoje umiejętności i możliwości rozwoju.

Praktycznie cały miesiąc upłynie w atmosferze zdrowia i dobrego samopoczucia. Trzeba jednak, aby koniec miesiąca był spędzany odpowiednio zdrowo – dobrze jest rozpocząć rozmaite formy aktywności fizycznej. Prócz tego, warto również, aby Raki zadbały odpowiednio o swoje zdrowie psychiczne – nadmiar nerwów może bowiem sprawić, że pogorszy się drastycznie ich samopoczucie.

Będzie to średni czas dla tych Raków, które są samotne i zechcą znaleźć kogoś ciekawego jako partnera. Pomimo wielu randek, nie znajdzie się nikt konkretny, z kim zechcecie nawiązać dłuższa, poważniejszą znajomość. Należy również pamiętać o tym, aby zadbać odpowiednio o relacje z rodzicami i rodzeństwem.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Wiosna w końcu zawita do życia Raków i nie pozwoli im się skupić na swoich obowiązkach. Musisz jednak udawać chociaż, że coś robisz, zwłaszcza, jeśli dotychczas nie popisywałeś się zbytnio terminowością. Zadbaj o to, aby wszyscy byli zadowoleni z Twoich wysiłków i wiedzieli, że wszystko, co robisz, jest godne zaufania i trwałe.

Jeśli martwi Cię jakiś aspekt Twojego zdrowia, to teraz będzie dobry czas, aby udać się do specjalisty – nawet, jeśli masz zrobić jedynie podstawowe badania, które nic nie wykażą, warto je wykonać dla własnego spokoju. Co więcej, dobrze będzie też zatroszczyć się o przyjmowanie odpowiednich witamin, zwłaszcza gdy czeka Cię wytężony czas w życiu zawodowym.

Niektóre kwestie związane z byciem rodziną przerosną Raki, co sprawi, ze staną się one obcesowe i zwyczajnie niemiłe dla swoich bliskich – odbije się to za jakiś czas dla nich czkawką, ponieważ rodzina tak łatwo nie zapomni ich postępowania. Trzeba będzie przy tym mieć na uwadze, że Raki często starają się pomijać problemy swoich przyjaciół, co też nie spotyka się z dobrym odbiorem.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz