Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Świąteczna atmosfera da Ci się we znaki, przez co nie będziesz w stanie skupić się na pracy tak, jakby wymagał tego Twój szef. Dla Raków, które mają własną firmę nie będzie to dobry czas na nowe inwestycje – szczególnie do połowy miesiąca. Koniec grudnia, między świętami a Sylwestrem, upłynie dość pracowicie, ale będzie Ci się wtedy dobrze wypełniać zaległe obowiązki.

W grudzień wejdziesz z uśmiechem, pamiętając o tym, że już niedługo pojawią się święta – niestety, rutyna w pracy i brak cierpliwości sprawią, że w połowie miesiąca nastąpi kryzys, w czasie którego nerwy będą zbyt duże jak na Ciebie. Szczęśliwie, nieciekawa pogoda nie wpłynie na Ciebie negatywnie, dlatego święta i czas po nich spędzisz w zdrowiu i odprężeniu.

Dwa pierwsze tygodnia miesiąca nie będą dobre ani dla samotnych Raków, ani dla tych, które przebywają w poważniejszych związkach. Sytuacja będzie zmieniać się wraz z końcem miesiąca, kiedy ogarnie Cię rodzinna i ciepła atmosfera. Samotne Raki będą miały szansę poznać kogoś ciekawego w czasie przyjęcia Sylwestrowego.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Okres tuż przed świętami będzie okresem bardzo wielu wysiłków i pracy nie tylko zawodowej, ale również w domu – dlatego pewne obowiązki warto podzielić również na innych członków rodziny czy partnera. Jeśli weźmiesz sobie za wiele na głowę, możesz czegoś nie dopilnować, a to z pewnością wywoła u Ciebie nie lada stres i nerwy.

Tuż przed świętami Raki będą żyły w nerwowej atmosferze, która z każdym dniem będzie się pogarszać, co z pewnością sprawi, że nieodporne na takie uczucia Raki poczują się przemęczone. Zbytnie zmęczenie świętami da o sobie znać jeszcze przed ich początek, warto jednak, aby Raki nieco odpoczęły tuż przed samą Wigilią, zamiast wszystkim się zamęczać.

Przed świętami Raki będą czuły się nieco przytłoczone ilością obowiązków, ale również liczbą osób, z którą się spotkają – dlatego ważne będzie, aby w tych ostatnich chwilach wziąć sobie trochę oddechu i zaplanować relaks, na przykład z przyjaciółmi. Dla Raków samotnych, które święta będą spędzać w małym gronie osób, warto będzie zastanowić się nad odezwaniem się do dalszej rodziny.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz