Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek miesiąca będzie w pracy dość trudny z powodu niewesołych rozmyślań Raków; z czasem będzie to jednak ulegać zmianie, stąd też pod koniec miesiąca będzie możliwe pozyskanie ciekawych perspektyw w pracy. Te Raki, które liczą na awans czy podwyżkę, będą mogły pokazać szefowi, na co ich stać.

Na początku listopada Raki powinny uważać na przeziębienia – będą one atakować wszystkich dookoła, ale zbagatelizowane sprawią, że Raki przez długi czas będą czuły się chore. Nawet, gdy będzie wydawać się, że najgorsze chwile już minęły, koniec miesiąca nadal będzie czasem gorszego samopoczucia.

Koniec miesiąca nie będzie dobrym momentem na zaczynanie nowych związków czy podejmowanie poważniejszych decyzji – wszystko bowiem będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie, a dawny wróg okaże się jednak dość dobrym przyjacielem. Ważne, aby w czasie tego miesiąca nie odrzucać rodziny, która i tak czuje się odsunięta na dalszy plan.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Okres przedświąteczny zawsze jest dla Raków dość trudny, głównie z racji na to, że współpracownicy działają o wiele wolniej, tymczasem klientom zwykle o wiele bardziej się spieszy. Na szczęście, perspektywa kilku wolnych dni w przyszłości pozytywnie wpływa na Raki, które czują przypływ energii i szybko realizują wszystkie swoje zadania.

Dopiero teraz Raki odczują, że już niedługo zbliżają się święta, co spowoduje w nich euforię, ale równie przerazi ich ilością obowiązków, które czekają na wypełnienie. Raki nie powinny za bardzo przejmować się jednak tym, co je czeka – pozytywne nastawienie da o wiele lepsze rezultaty, niż zamartwianie się tym, na co i tak nie masz wpływu.

Przestrzeń na przełomie jesieni i zimy jest najgorszym czasem dla Raków, które cenią sobie ładniejszą pogodę i przede wszystkim dość dużo słońca – brzydka pogoda źle wpływa na ich samopoczucie. Pamiętaj jednak, aby swoimi odczuciami i złym nastrojem nie psuć nastawienia reszty osób dookoła, bo jest to z Twojej strony bardzo egoistycznie i na pewno zostanie źle odebrane.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz