Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Sierpień będzie zmienny w pracy tak, jak i jego pogoda – nuda i rutyna będzie występować na zmianę z gorącymi emocjami i niecodziennymi wyzwaniami. Na szczęście Raki wyjdą obronną ręką z każdej opresji, choć lepiej, aby pod koniec miesiąca nie angażowały się w żadne większe przedsięwzięcia; choć zapewne będą one pomyślne, to ilość emocji, które będą w nie włożone , stanie się zupełnie nie warta zachodu.

Początek miesiąca nie będzie zbyt udany, jeśli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie – szczególnie to pierwsze nie będzie sprzyjało Rakom, którym wydawało się dotychczas, że praktycznie są niezniszczalne. Nie warto brać do siebie wszystkich uwag, które wyrażają nawet najbliższe osoby, bowiem większość z nich jest mówiona po prostu ze złości.

Nie będzie to dobry czas dla samotnych Raków, bowiem miłość nie będzie czekać u ich stóp. W związkach pojawią się niezdrowe emocje, którym można by zapobiec, gdyby obie strony nieco się postarały. Pod koniec miesiąca Raki powinny zwrócić uwagę na swoje otoczenie, bowiem mogą pomóc komuś, kto potem ich bardzo wesprze.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Ten tydzień będzie ciekawym czasem zwłaszcza dla tych Raków, które dotychczas wykorzystywały w pracy swój zmysł organizacyjny oraz intuicję ekonomiczną. Jeśli prowadzisz własny biznes, możesz liczyć na ciekawą, większa propozycję od klienta albo potencjalnego współpracownika. Jeśli jesteś zatrudniony na etat, być może czeka Cię podwyżka.

Czeka Cię wiele emocji, niż więc dziwnego, że będziesz czuć się nimi przytłoczony – z tego powodu dobrze, abyś zadbał o odpowiednie motywowanie się do pracy, ale również, abyś wiedział, jak się odprężyć. Postaraj się nie przeciążać swojego organizmu, chyba że zdecydujesz się na aktywność fizyczną, do której teraz chcesz wrócić.

Niektóre sytuacje w Twoim życiu sprawiają, że czujesz się przytłoczony i nie wiesz, jak sobie poradzić ze zwyczajnymi, zdawałoby się, problemami. Rozwiązanie jest jedno – warto zadbać o to, aby odpowiednio nastawiać się do każdego kłopotu, wówczas będzie on o wiele prostszy do rozwiązania. Raki mogą tez liczyć na wsparcie ze strony partnera, rodziny i przyjaciół.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz