Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek miesiąca nie będzie dobrym czasem na inwestycje Raków – wszystko odmieni się natomiast w drugiej części miesiąca, kiedy w końcu będzie trzeba wziąć się w garść, a to pomoże znów w uzyskaniu ciekawych propozycji. Szczególnie Raki, które mają własną działalność, powinny trzymać się z dala od ryzyka.

Zdrowie będzie pomagać Rakom w uzyskiwaniu odpowiednich rezultatów w pracy, co jednak w połowie miesiąca może sprawić, że nerwy nie wytrzymają i skończy się to objawami typowymi dla nerwicy – bólami żołądka czy niestrawnością. Szczególnie powinny uważać te Raki, które w przeszłości miały podobne problemy.

W stałych związkach znów zacznie się układać, co ucieszy Raki, które martwiły się nieco złymi układami ze swoim partnerem. Na pewno pomoże w tym krótki, nawet weekendowy wypad poza miasto – uda się znów wzniecić emocje. Raki, które chciałyby spotkać kogoś wyjątkowego, będą musiały jeszcze poczekać. W rodzinie będzie układać się dość dobrze, jeśli tylko Raki będą pełne współczucia dla najbliższych.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Większość Raków, choć nawet niezadowolonych ze swoich pracy, ani myśli jej zmieniać – tymczasem nadchodzi czas, który zmianom sprzyja i być może warto, aby Raki przemyślały, czy nie będzie dobrym rozwiązaniem zatrudnienie się zupełnie gdzie indziej? Zastanów się, zanim podejmiesz poważniejszą decyzję, ale zaufaj również swojej intuicji.

Raki będą czuły się dość dobrze, co głównie będzie spowodowane nowym czynnikiem, który pojawi się w ich życiu = być może będzie to kwestia diety, a może po prostu nieco więcej aktywności fizycznej. Tak czy siak, ważne będzie, aby nie tracić wszystkich sił naraz, bo energia nie odnawia się tak szybko, jak Raki by chciały, co może je nieco frustrować.

Samotne Raki powinny rozejrzeć się obecnie za kimś, kto będzie dla nich chociażby przyjacielem, jeśli nie partnerem na długie lata. Co więcej, trzeba będzie również pamiętać o tym, że pozory często prezentują się bardzo atrakcyjnie, co jednak różni się ogromnie, jeśli w grę wchodzi rzeczywistość i codzienność. Nie warto przejmować się krytyką rodziny na temat Twoich prywatnych decyzji.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz