Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Lipiec nie będzie dla Raków wymarzonym czasem w pracy – szczególnie, że będą oni już zmęczeni codziennością i rutyną, która ich dopada. Z tego też powodu nie powinniście przejmować na siebie zbyt dużo obowiązków, ponieważ nie do końca dobrze będziecie je wypełniać, a szef z pewnością nie będzie zadowolony.

Na początku miesiąca będziecie jeszcze w pełni sił, jednak już dwa kolejne tygodnie sprawią, że poczujecie potrzebę natychmiastowego odpoczynku. Szczególnie trudne będzie to, aby znaleźć odpowiednie miejsce do aktywnego spędzenia czasu – leżenie na kanapie niewiele Ci da, bo nadal będziesz czuć frustrację i niechęć do samego siebie.

W stałych związkach nastąpi nie lada kryzys, spowodowany głównie tym, że Raki nie będą miały energii na poprawianie atmosfery między sobą a partnerem. Ważne będzie to, aby odczuwały odpowiednią empatię w stosunku do bliskich, których ostatnio spotkało sporo niepowodzeń – choć wydają się one być mało istotne, załamią ich poczucie własnej wartości, co nie będzie zbyt korzystne.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Weekend powinieneś spędzić na odpoczynku, bo cały tydzień wymęczy Cię obowiązkami – jak nie w pracy, to w domu. Jeśli planowałeś większy projekt, który miałby się rozpocząć właśnie teraz, poczekaj do bardziej sprzyjającej chwili, zwłaszcza, że jeszcze nie do końca wiesz, jak to wszystko miałoby wyglądać w praktyce.

Twoje siły zostaną nieco ograniczone, zwłaszcza, że będziesz czuć się zmęczony i przygnębiony tym, co dzieje się dookoła. Nie przejmuj się jednak swoim przemęczeniem, bo bardzo szybko minie, jeśli tylko zdecydujesz się na sowity odpoczynek w weekend. Postaraj się zadbać o swoje ciało tak samo, jak i o umysł.

Jeśli zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby w Twoim związku układało się lepiej, zacznij od romantycznego wieczoru we dwoje – niekoniecznie w weekend, ale również na tygodniu. Dobrze zaplanowane spotkanie może być bardzo owocne nie tylko w postanowienia, ale również we wnioski, które już dawno oboje powinniście wyciągnąć. Zatroszcz się o to, aby zadbać odpowiedni o bliskie Ci osoby.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz