Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Jeśli liczyłeś na awans, to właśnie teraz jest dobry czas, aby porozmawiać o tym z szefem – warto zrobić to na samym początku miesiąca, bowiem z czasem gwiazdy będą coraz mniej sprzyjać realizacji Twoich marzeń i planów. Raki, które jeszcze się uczą, powinny zadbać o odpowiednie nastawienie do nauki – bez tego będzie im ciężko zdawać wszystkie egzaminy czy zwyczajnie dzielić się tym, czego się uczą.

Kobiety spod znaku Raka w środku miesiąca powinny szczególnie zadbać o swoje zdrowie, jest to bowiem czas, w którym konieczny okazać się może odpoczynek oraz spotkanie ze specjalistą. Koniec marca doda wszystkim Rakom sił nie tylko witalnych, ale również psychicznych, dzięki czemu żadne wyzwanie nie będzie zbyt duże.

Na początku miesiąca powinieneś zadbać o to, aby odnowić swoje uczucia do partnera – w innym przypadku może zdarzyć się, że będzie on czuł się zaniedbany i zwyczajnie się od Ciebie odwróci. Pamiętaj również o tym, że szacunek ze strony dzieci powinien być wypracowany rozsądkiem i sprawiedliwością, a nie strachem przed karą.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Raki nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo trzeba zadbać o swoje stanowisko pracy, aby go nie stracić – pamiętaj, że nie wszystko jest wieczne, dlatego jeśli nie chcesz pracować w danej firmie, to po prostu zwolnij się sam, zamiast czekać, aż Cię wyrzucą. Będzie to bardzo istotne również dla osób, które zatrudniły się tymczasowo.

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie, a nagle zobaczysz, że świat wokół Ciebie wcale nie jest taki zły, na jaki wygląda – zwłaszcza, jeśli zaangażujesz się w ciekawe przedsięwzięcia, dzięki którym zdobędziesz możliwość psychicznego odpoczynku i relaksowania się w gronie znajomych i życzliwych Ci osób. Pamiętaj, ze psychika nierozerwalnie wiąże się z fizycznością.

Jeśli obawiasz się tego, jak będzie wyglądał Twój związek za kilka lat, czas, abyś przemyślał, czy faktycznie warto go w ogóle kontynuować. Miej na uwadze, że nie zawsze trzeba troszczyć się o drugą osobę, zupełnie zapominając o sobie, dlatego trzeba się odpowiednio nastawić do rozmowy i trwać w związku, nie niszcząc jednocześnie szacunku do samego siebie.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz