Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Przez pierwszą część miesiąca Raki będą bardzo rozleniwione przez dopiero co przechodzące święta, dlatego w pracy nie będzie układało się zbyt dobrze. Pod koniec miesiąca nadarzy Ci się okazja, której nie możesz zaniedbać – warto podjąć się wykonywania obowiązków, które wydają się trochę nudne oraz męczące, lecz w rzeczywistości będą przydatne w przyszłości.

Po zabawie sylwestrowej Twoja kondycja fizyczna nie będzie zbyt dobra – wynikać to będzie albo ze zbyt dużej ilości wypitego alkoholu, albo też ze zbyt cienkiego ubrania, które nałożysz w chwili oglądania fajerwerków. Twoja kondycja poprawi się nieco w środku miesiąca, jednak już za chwilę musisz uważać na to, co jesz, bowiem łatwo możesz się zatruć.

Miesiąc będzie upływał w atmosferze świąt – szczególnie, że również Twoja rodzina będzie z przymrużeniem oka patrzeć na wszelkie nerwy i zaczepki z Twojej strony. Pod koniec miesiąca spotkasz osobę, której dawno nie widziałaś, a która ma nie lada problemy; możesz wybrać, czy chcesz pomóc, czy też trzymać się z boku, bo każde wyjście ma swoje plusy i minusy.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Raki odkryją swoją nową pasję, która będzie dobrze sprawdzała się zarówno w pracy, jak i w wolnym czasie. Muszą jednak uważać, aby w jej imię nie zaniedbać obowiązków, które już mają i które powinny realizować, aby mieć nadal dobrą opinię w pracy. Warto skupić się na tym, jakie plany długofalowe mają przed sobą Raki – i do nich dążyć.

Zdrowie to coś, o co należy dbać – samo z siebie nie będzie doskonałe. Raki zdaja się o tym regularnie zapominać i przedkładają coraz częściej bierny odpoczynek ponad aktywność fizyczną, a to błąd, zwłaszcza, jeśli nie mają wiele ruchu na co dzień. Co więcej, warto również zadbać o odpowiednią suplementację diety.

Raki dotychczas nie bardzo oglądały się na czyjekolwiek zdanie, zwłaszcza kwestiach tego, co było dla nich istotne albo co wiązały ze swoją pasją. Warto jednak spotkać się z przyjaciółmi i z czystej ciekawości posłuchać, co mają do powiedzenia – może się bowiem okazać, że to, co mówią, jest bardzo istotne i warto z tego skorzystać przy większych planach.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz