Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Miesiąc będzie udany – okaże się, że maj to doskonały okres na rozmaite inwestycje, których nikt wcześniej nie przewidział, a które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pieniądze będą trzymać się Raków, dlatego mogą one sobie pozwolić na większe wydatki, których nie planowały; ważne jednak, aby nie udzielały pożyczek nawet przyjaciołom, bo mogą nie zobaczyć swoich pieniędzy z powrotem.

Zdrowie nie będzie trzymało się Ciebie, dlatego bardzo ważne będzie zadbanie o odpowiednie utrzymywanie odporności. Ważne jest również to, aby stosować odpowiednie preparaty witaminowe, które pozwolą na utrzymanie zdrowia w ryzach nawet wówczas, gdy wszyscy dookoła będą chorować.

Nie będzie to dobry miesiąc dla Raków – nieistotne, czy będą samotne, czy też w stałych związkach. Jedynie środek miesiąca może okazać się dość ciekawy, jednak całą energię, która pozostanie w Rakach, warto wykorzystać do pogodzenia się z bliskimi. Nie będziesz w stanie pomóc poradami najbliższym, dlatego staraj się nie doradzać.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Realizowanie niektórych obowiązków stanie się dla Ciebie tak rutynowe, że zaczniesz myśleć o zmianie stanowiska pracy. Warto zrobić to szybko i bez większego zastanowienia, bo teraz właśnie intuicja Raków będzie się miała bardzo dobrze, dzięki czemu bez problemu załatwią wszystkie formalności związane ze zmianą pracy.

Nic tak nie polepsza samopoczucia jak odrobina odpoczynku – zwłaszcza wówczas, gdy czujesz się nie tylko przemęczony, ale również zestresowany powtarzającymi się czynnościami. Nie obawiaj się tego, że trochę bierności wpłynie na Ciebie źle – każde ciało i umysł musza mieć czas, aby się odnowić i w spokoju wypocząć.

Raki często źle odczytują intencje drugiej osoby, zwłaszcza, kiedy ta osoba tak naprawdę nie chce im zaszkodzić, a troszczy się o nie. Nie skazuj od razu przyjaciela na odsunięcie od Ciebie, jeśli nie wiesz, co do końca nim kieruje. Samotne Raki poznają kogoś, z kim zwiążą swoje nadzieje, jednak okaże się, że zostaną oszukane, przez co jeszcze trudniej będzie im komukolwiek zaufać.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz