Rak

Rak - zodiakRak jest czwartym astrologicznym znakiem zodiaku. Przypisany osobom urodzonym między 22 czerwca a 22 lipca.

W starożytnej Grecji ukazywany był pod postacią ośmiornicy. Jako, że chodzi do tyłu opóźnia bieg Słońca. W czasie panowania Raka, Słonce najdłużej utrzymuje się na nieboskłonie. W przekonaniu neoplatoników gwiazdozbiór raka to jedna z dwóch bram przez które przechodzą zstępujące na ziemię dusze. Rak jest związany z przesileniem letnim. To znak trygonu wodnego i dom dla Księżyca. W Astrologii uważany za zależnego od Księżyca i powiązany z podświadomością, jasnowidzeniem i płodnością. Odpowiedzialny za macierzyństwo.

Raki nadzwyczaj dużą uwagę przywiązują do życia rodzinnego, dom i rodzina są u nich na pierwszym miejscu. Dom to miejsce, gdzie czują się najlepiej. Mają skłonności do niesienia pomocy innym, chętnie włączają się w różnego typu akcje charytatywne.

Raki to życzliwe, łagodne i delikatne osoby. Wnoszą wiele pozytywnych rzeczy do związków. Niestety mają też swoje wady, nawet małe trudności są w stanie na tyle skutecznie je zniechęcić, że porzucą zamierzony cel. Bardzo przeżywają wszelkie niepowodzenia. Życiowych wyborów dokonują głównie na podstawie intuicji.

Dla Raków rok 2012 z pewnością będzie pełen nieoczekiwanych odmian losów oraz zaskoczeń, które nie zawsze będą jednak pozytywne. Jednocześnie, będzie to również czas, w którym Raki nauczą się stawiać czoło różnym niepowodzeniom oraz odmianom, które niekoniecznie będą im w smak; muszą pamiętać, że nawet teoretycznie niepomyślne zmiany mogą okazać się znamienne.

W tym roku zdecydowanie czeka Raka wiele zmian w pracy; będą one mogły się wiązać zarówno ze zmianą stanowiska pracy, jak też osiągnięcie podwyżki albo awansu. Nic jednak nie przyjdzie samo – Raki będą musiały się bardzo napracować, aby uzyskać odpowiednie rezultaty. Bardzo ważne jest to, aby zadbać właściwie o swoją karierę – nie daj sobie wmówić, że możesz wykonywać jedynie podstawowe obowiązki za niską płacę, bowiem stać Cię na o wiele więcej, zaś kwota, którą otrzymujesz za swoją pracę, bywa nieadekwatna do jej rozmiarów. W połowie roku szczęście się do Ciebie uśmiechnie, dzięki czemu zyskasz to, na co pracowałeś przez całe pół roku. Będą kusić Cię nowe zakupy, pamiętaj jednak, że pod koniec roku czeka Cię dużo wydatków, dlatego trudno będzie Ci znaleźć pieniądze na wszystko, czego zapragniesz, stąd zastanów się, co jest najbardziej potrzebne.

W miłości dla Raków zajdzie wiele zmian – szczególnie widocznych tam, gdzie dotychczas nie działo się dobrze. Raki powinny pamiętać, że związki małżeńskie i partnerskie powinny przynosić przede wszystkim odpowiednie wsparcie oraz zaufanie, a nie poczucie beznadziei czy wrażenie, że nigdy nie robisz nic dobrze. Z tego też powodu Raki powinny zastanowić się, czy związek, który im nie odpowiada, ma jeszcze jakikolwiek sens. Samotne Raki mogą poznać ciekawe osoby – pociąg do miłości poczują nawet te osoby, które dotychczas były zdeklarowanymi samotnikami. Pod koniec roku wiele może zmienić się w sprawach rodzinnych, ponieważ będzie to czas podejmowania poważnych decyzji.

Raki powinny uważać w tym roku na zdrowie – najmniejsze przeziębienia mogą być leczone długo i z trudem, a urazy, które teoretycznie już od dawna nie dawały o sobie znać, nagle się pojawią. Osoby, które wiele podróżują, powinny uważać na wypadki; wystarczy jednak odpowiedni rozsądek i ostrożność.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Dwa ostatnie tygodnia miesiąca będą świetnym czasem dla Raków, które mają nowe pomysły na rozwój swoich umiejętności – okaże się bowiem, że wystarczy nieco wysiłku, aby poprawić swoje kwalifikacje. Warto również załatwić wszystkie niezbędne formalności, bowiem wszystko będzie układać się bardzo łatwo i pozytywnie.

Zdrowie nie będzie sprzyjać Rakom praktycznie przez cały miesiąc – odezwą się stare urazy, które będą dość kłopotliwe, a ich leczenie nie będzie przynosiło zbyt dobrych rezultatów. Szczególnie we znaki dadzą się stawy oraz zęby; te ostatnie będą dokuczać Rakom, które z obawy przed dentystą nie chodziły regularnie na kontrole.

Początek miesiąca będzie dość pozytywny dla tych Raków, które mają nadzieję znaleźć partnera na dłużej, albo choć dobrego przyjaciela. W stałych związkach będzie działo się dość dobrze, aż do momentu, gdy Raki poświęcą się nauce i pracy, przez co odsuną bliskich na dalszy tor. Pod koniec miesiąca Rakom zabraknie już sił na wysłuchiwanie cudzych problemów.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Jesień działa na Raki dość niekorzystnie, przez co wszystko odbija się również na ich wykonywaniu obowiązków w pracy. Warto pamiętać, że nie zawsze to, co miłe, jest jednak korzystne dla naszej kariery czy przyszłości. Raki powinny bardziej zadbać o to, aby przygotować się do rozmaitych wyzwań, jakie stawia przed nimi los.

Raki poczują, że teraz nadchodzi czas, aby wziąć byka za rogi – dlatego też będą przed sobą stawiać coraz to inne wyzwania, które znów spowodują, że siły Raków zostaną nieco nadwątlone. Warto zadbać o odpowiednią regeneracją po wielu wysiłkach, ponieważ właśnie dzięki temu bez problemu uda się wykonać bardzo wiele zadań, nie narażając przy tym swojego organizmu.

Jeśli w Twoim związku nie układa się ostatnimi czasy za dobrze, postaraj się to zmienić albo podejmij konkretne decyzje, które zaważą na Twojej przyszłości – pamiętaj jednak, aby nic nie robić pod wpływem nagłych emocji. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest sens bycia z osobą, z którą ciągle się kłócisz, zastanów się, czy to wina danej osoby, czy może Twojej nieumiejętności pójścia na kompromis?

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Rak (22.06 – 22.07)

rak

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz