Baran

Baran - ZodiakZnak Barana wywodzi się ze starożytnej Mezopotamii., gdzie prezentowano go pod postacią zoomorficzną lub poprzez motywy powiązane z mitem o złotym runie. Zgodnie z legendą Baran stał się konstelacją, reprezentował triumf bóstw słonecznych nad gwiazdozbiorami księżycowymi.

Baran w astrologii jest pierwszym znakiem zodiaku, symbolizującym przebicie się Słońca przez zimowy mrok. Traktowany był jako najlepsza gwiazda oraz świadek powstania świata. Ranga Barana jest tym większa, że na jego okres przypada Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Jest głównym znakiem trygonu i miejscem spoczynku Marsa.

W większości przypadków łączony był z Jowiszem, gdzie symbolizował cnotę oraz był symbolem Chrystusa. Poza tym ze znakiem tym wiązano Horusa i Hermesa.

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku. Słońce wchodzi w ten znak 21 marca i znajduje się w nim do 19 kwietnia. Planetą mającą wpływ na Barana jest Mars.

Baran to ciekawy znak zodiaku. Osoby posiadające ten znak są z natury energiczne, śmiałe i niezależne. Lubią i chętnie przejmują sprawowanie władzy. Pozytywnie i inspirująco wpływają na osoby, które z nimi przebywają. Zodiakalny Baran może też wykazywać negatywną stronę swojego znaku, będzie wtedy zachowywał się egoistycznie. Gorzej od innych radzi sobie z rolą podwładnego.

Rok 2012 dla Baranów będzie upływał pod znakiem ciągłych zmian, jak również starań oraz dążeń do tego, aby życie zawodowe oraz sprawy rodzinne układały się według ich myśli. W Baranie w tym roku będzie tak wiele zmiennych planet, że tylko od osób urodzonych pod tym znakiem zależy, czy uda im się spełnić wszystkie marzenia.

W pracy nie będzie to najlepszy czas – nie jednak z racji na kłopoty zawodowe a to, że Barany nie będą mogły pracować według swych typowych zasad, czyli poczucia intuicji oraz niespodziewanych decyzji, szczególnie w pierwszej części roku. Do czerwca, a nawet lipca czeka Barany czas ciągłych starań o mozolne uzyskiwanie sukcesów zawodowych, które nie zawsze zostaną dostrzeżone przez innych ludzi. Tymczasem w drugiej połowie roku sytuacja ulegnie nagłej zmianie – te osoby, które prowadzą własną działalność wiele zyskają, gdy będą słuchać swojej intuicji, zaś osoby bez pracy będą miały szansę zaistnieć w czyichś oczach za pomocą z pierwszej chwili zaskakujących oraz nietypowych pomysłów.

W miłości rok będzie dość zmienny – początkowo przebywająca w znaku Wenus będzie sprzyjać nowym związkom oraz odnowieniu miłości w tych trwających już dłużej, potem jednak Barany zostaną pochłonięte przez przyziemne, codzienne sprawy. Dobrze, aby nie zachowywały się typowo dla swojego charakteru – egocentryzm i przesadzona szczerość oraz bezpośredniość nie pomagają w sytuacjach konfliktowych, zaś druga osoba może poczuć się odrzucona. W przypadku osób, które starają się o dziecko, starania mogą okazać się spełnione. W związku będzie również okazja do podjęcia poważniejszych decyzji, na przykład o zamieszkaniu razem czy ślubie.

Ten rok nie będzie najlepszy dla Baranów pod względem zdrowia – szczególnie dla osób, które cierpią na przerost ambicji i za bardzo przykładają się do tego, co robią. Żaden Baran nie powinien rezygnować z urlopu czy zastępować czasu wolnego czasem pracy, bowiem nadwyrężone siły nie tylko trudno będzie odbudować, ale również mogą one stać się przyczyną poważniejszych chorób, szczególnie jesienią i zimą.

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601

Początek miesiąca będzie dobrym czasem na realizację większych projektów czy wykonywanie prac, które będą wymagały wzmożonego wysiłku intelektualnego. Wraz z mijaniem kolejnych dni w miesiącu będzie pogarszać się bowiem kondycja psychiczna Baranów, co może skończyć się pomyłkami w pracy czy znużeniem, które na pewno nie wpłynie dobrze na jakość wykonanych obowiązków.

Ten miesiąc nie należy do najlepszych, jeśli chodzi o kondycję fizyczną Baranów – zarówno początek miesiąca, jak też jego koniec nie będą zbyt dobre. Barany powinny zadbać o siebie szczególnie, gdy będą znużone wykonanymi obowiązkami – może się bowiem okazać, że ich organizm stanowczo domaga się wypoczynku.

Dla osób w stałych związkach oraz silnie związanych z rodziną środek miesiąca powinien być czasem, kiedy stanowczo powinny powstrzymać swój charakter oraz zapędy do narzucania własnego zdania; łatwo jest zranić kogoś bliskiego, ale potem trudniej odbudować zaufanie. Koniec miesiąca będzie dobrym czasem na rozpoczęcie nowego związku bądź podejmowanie poważniejszych decyzji.

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

pod numer 73601
Dobra forma powoli zacznie powracać – najpierw jednak czekają Cię jeszcze wyzwania, które będziesz mógł pokonać jedynie dzięki zaangażowaniu oraz cierpliwości. Część obowiązków uda Ci się odrobić w ciągu weekendu – jeśli masz dużo nauki, poświęć ten czas na nią właśnie, bo dzięki temu Twoje wyniki znacznie się poprawią.

W tym tygodniu będziesz mógł góry przenosić, dzięki czemu uda Ci się załatwić wiele spraw, które będą wymagały cierpliwości oraz dużego przemieszczania się po mieście. Weekend zaplanuj aktywnie, aby móc jakoś wyrównać wysiłek fizyczny i psychiczny, co zapewni Ci równowagę i dobre wyniki w każdej dziedzinie życia.

W związku zainwestuj nieco czasu i wysiłku w to, aby weekend stał się dla Was prawdziwym odpoczynkiem oraz momentem powrotu do dawnych uczuć. w środku tygodnia może zdarzyć się, że spotkasz przyjaciela albo dawnego kolegę, który będzie chciał Ci się zwierzyć ze swoich problemów – pamiętaj, aby nie dawać jednak żadnych rad, bowiem nie będziesz miał do tego cierpliwości ani chęci.

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

pod numer 73601

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

pod numer 73601

Horoskop indywidualny: Baran (21.03 – 19. 04)

baran

DZIENNY

SMS o treści

wd.horoskop data-urodzenia

TYGODNIOWY

SMS o treści

wd.horoskop1 data-urodzenia

MIESIĘCZNY

SMS o treści

wd.horoskop2 data-urodzenia

ROCZNY

SMS o treści

wd.horoskop3 data-urodzenia

pod numer 73601
przykładowa treść wiadomości: "wd.horoskop 24.10.1975" ; koszt SMS 3 zł netto (3,69 z VAT)

Dodaj komentarz